pompy abs, abs pump

wiercenie studni

matematyka

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
Martucha
-#
-#
Posty: 524
Rejestracja: 2010-05-02, 14:24
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Martucha »

Ja także zawsze rozumiałam matmę, więc nie wiem jak to jest nie nadążać na lekcji i nie wiedzieć o czym mówi nauczycielka. :mrgreen: Więc żeby nie odbiegać od tematu, dla tych co nie rozumieją według mnie najlepsze są korepetycje, bo inaczej nie da rady ;).
Awatar użytkownika
natka7117
-#
-#
Posty: 430
Rejestracja: 2010-03-13, 15:56

Post autor: natka7117 »

Vein pisze:Matematyka to pojecie względne, jeden temat jest latwy i szybko mozna go rozumieć, a już następny bedzie wymagał większego skupienia
dokładnie. powiedz czego konkretniej nie rozumiesz.
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Popytaj w klasie, kto mógłby Ci udzielić pomocy z tym przedmiotem. :) Możesz też zapytać nauczyciela uczącego.
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

dzieki : )
Nadzieja jest, na szczęcie.
Poprawilam już połowe tamtego semestru i zostały mi 2 spr do zaliczenia. Jak zaliczę to mam problem rozwiązany.
Awatar użytkownika
Eroll
-#
-#
Posty: 112
Rejestracja: 2010-05-04, 15:08

Post autor: Eroll »

Zmienić nastawienie! Z myślą, nie nauczę się, bo matma jest zła, głupia, to największy Twój wróg, daleko nie zajdziesz. Matma wcale nie jest taka trudna, wymaga tylko systematyczności. Słuchać nauczyciela/korepetytora i rozwiązywać zadania, a nie wymigiwać się, nie umiem, to przepiszę od koleżanki. Trzeba myśleć, kombinować i się starać, a nie po jednym nieudanym wyniku się poddawać. To nie jest polski, czy biologia, że wystarczy tylko treść wkuć na pamięć.
Widzę, że podejmujesz działania i dobrze. W przyszłym roku bardzo ułatwi Ci sprawę taka poprawka, drugi raz tego samego nie spieprzysz, człowiek uczy się na błędach. Życzę powodzenia.
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

Zapomniałam napisać że matma została zaliczona :)
Dzieki :)
Zablokowany