pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Samotność.

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Samotność.

Post autor: Ziou »

Dupa dupa dupa!
Wiem, że nie powinnam tu pisać i tylko Was zniechęcam ale muszę się komuś wygadać.
Od tygodnia siedzę w pokoju i nie wychodzę, oglądam tylko głupie filmy.
Z nikim nie gadam, z domownikami się kłócę.
Nie chce mi się nawet jeść.

Dzisiaj zaprosiłam takiego faceta, mieliśmy oglądać filmy to mnie wystawił.
Trochę mi na tym zależało.
Pół świata mnie ostatnio wystawiło.

Nie pójdę na koncert, ani na spotkanie z Roguckim bo moja rodzina jest uboga a moi rodzice bezrobotni :(.

Chciałabym z kimś pogadać o czymkolwiek ale nikt ze mną nie rozmawia, nikt się ze mną nie chce spotykać.
Czuje się odrzucona.

Odkąd facet mnie zostawił czuje się coraz gorzej.
Wiem, że w tej wypowiedzi nie ma ładu ani składu.
Ale nie jest ona przemyślana, jest pisana pod wpływem głupiego impulsu.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Może w Twoim mieście odbywają się jakieś imprezy, które nie wymagają opłaty za wstęp?
Jeśli tak to już wiesz co powinnaś zrobić. Ruszyć się i wyjść do ludzi. Nawet jeśli nie masz na to ochody.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

chyba ochoTy..hehe
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Czasem bywają takie gorsze dni i ma się wrażenie, że wszystko się wali, jednakże mam nadzieję, że to minie, na pewno nie możesz siedzieć w domu i się zamęczać. Wyjdź, byle gdzie, chociażby na spacer, to nic, że sama, może akurat poznasz kogoś ciekawego;)

A jeżeli dalej będziesz się tak czuć, to polecam się w wakacje, do Krakowa zawsze mogę przyjechać :)
Awatar użytkownika
Défense
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2010-05-16, 18:34

Post autor: Défense »

Spróbuj znaleźć sobie jakieś zajęcie, Hobby. Potrzebujesz jakiegoś sensu życia, coś co przełamie monotonię Twojego dnia.
I może powinnaś zmienić nastawienie do ludzi i wtedy znajdziesz jakichś przyjaciół....
:)
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Nie możesz się tak zamykać przed całym światem. Wyjdź do ludzi, zapisz się na jakieś kółko zainteresowań, idź na koncert/imprezę, pobądź wśród ludzi. A w szkole jak to wygląda?
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

SynSula pisze: Chciałabym z kimś pogadać o czymkolwiek ale nikt ze mną nie rozmawia, nikt się ze mną nie chce spotykać.
Czuje się odrzucona
SynSula pisze:Wiem, że w tej wypowiedzi nie ma ładu ani składu.
jak dobrze,ze sama to zauwazylas.

a moze nie chca gadac poniewaz masz takie a nie inne podejscie?
Komu by sie chcialo spotykac z osoba,ktora narzeka,jest przygnebiona i od tygodnia lezy w pokoju i ni nie soba nie robi?
Zastanow sie.

Moze to w tobie jest problem?
Zreszta nie ma ludzi? To rusz dupe wyjsc na dwor,pojdz na spacer,pobiegaj,wez aparat ksiazke cokolwiek i cos rob a nie siedziesz i sie uzalasz.

Znajomi sami nie przyjda,trzeba sie o nich ubiegac a siedzac w pokoju slabo ci to wyjdzie.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Wiem, że to wygląda jakbym się cały czas nad sobą użalała ale tak nie jest.
Czasami tylko potrzebuję coś wyrzucić.
Mam wiele hobby.
Gram na gitarze, fotografuję, czytam, oglądam filmy, chodzę na spacery z psem.
Tylko, że człowiek jest najbardziej samotny w tłumie ludzi.
Ale nauczyłam się już tak żyć.
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

Gram na gitarze, fotografuję, czytam, oglądam filmy, chodzę na spacery z psem.
Tylko, że człowiek jest najbardziej samotny w tłumie ludzi.
Ale nauczyłam się już tak żyć.
nie jestes jedyna taka osoba.

tylko blagaam nie uzalaj sie.
Greenstory
-#
-#
Posty: 146
Rejestracja: 2010-05-08, 14:05
Lokalizacja: Spod nieba

Post autor: Greenstory »

Moim zdaniem powinnaś sobie znaleść prawdziwą przyjaciółkę (przyjaciela). Taką, której mogłabyś się wygadać i po prostu połazić po mieście.
A tak wogóle, myślę, że Twój post wcale nie jest zły. Czasem trzeba się po prostu wygadać, znam to. Pozatym to jest tematyka "wasze problemy", no nie? ^^ Znajdź w swoim otoczeniu osobę, która na pierwszy rzut oka może być ciekawa, może być podobna do Ciebie. Podejdź, zagadaj, spróbuj poznać ją bliżej. Może znajdziesz w niej bratnią duszę.
Awatar użytkownika
s3r0
-#
-#
Posty: 302
Rejestracja: 2010-05-13, 16:52
Lokalizacja: Poznań

Post autor: s3r0 »

SynSula pisze:Wiem, że nie powinnam tu pisać
Po to jest to forum żeby rozwiązywać problemy przecież więc nie krępuj się.!
SynSula pisze:Z nikim nie gadam, z domownikami się kłócę.
Nie tylko ty.
SynSula pisze:Dzisiaj zaprosiłam takiego faceta, mieliśmy oglądać filmy to mnie wystawił.
Trochę mi na tym zależało.
Pół świata mnie ostatnio wystawiło.
Co się przejmujesz facetami? Spotkaj się z przyjaciółką idźcie sobie po pitolić, po obgadywać na pewno humor ci się polepszy :)
SynSula pisze: Nie pójdę na koncert, ani na spotkanie z Roguckim bo moja rodzina jest uboga a moi rodzice bezrobotni :( .
Kase zawsze można skombinować :).
Chciałabym z kimś pogadać o czymkolwiek ale nikt ze mną nie rozmawia, nikt się ze mną nie chce spotykać.
Czuje się odrzucona.
Nie raz są takie sytuacje. Nie jesteś pierwszą osobą którą tak mówi. Ja odrzucony czuję się w każdy weekend kiedy nikt do mnie nie dzwoni a rodzice nawet ze mna nie rozmawiają. Więc nie łam się będzie wszystko dobrze.
Odkąd facet mnie zostawił czuje się coraz gorzej.
Wiem, że w tej wypowiedzi nie ma ładu ani składu.
Ale nie jest ona przemyślana, jest pisana pod wpływem głupiego impulsu.
Tego kwiatka, pół świata. Jeśli ktoś cię zostawił to niepotrzebnie się poddajesz. Wymaluj się, wypachnij, odstrzel się i leć na imprezę szukać nowych kąsków którzy docenią twoje zalety i wady :)



Moja rada: Zawsze trzeba myśleć pozytywnie nawet jeśli sytuacja tego nie wymaga. Nigdy się nie poddawaj bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji. Trzymam kciuki pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

już jakiś czas temu zauważyłam u Ciebie taką skłonność do pesymizmu, przygnębienia i marazmu. I wiesz co? musisz z tym walczyć!
Wierz mi, że takich ludzi na dłuższą metę ma się dość. Sama mam koleżankę, która narzeka dosłownie na wszystko, a to boli ją ręka, a to jest jej nie dobrze, a to nie zdąży się nauczyć, a to jest brzydka, a to jej nikt nie kocha. Ostatnio spędziłam z nią cały tydzień, gdzieś w połowie, tak mnie sobą zmęczyła, że miałam ochotę uciekać.
Ludzie lgną i lubią radosne, zabawne, uśmiechnięte osoby. Jak ktoś chodzi ciągle przygnębiony, to jest dość męczący, przerzuca swój zły humor na innych.
Weź się w garść, więcej radości, humoru, optymizmu! ;)
Jeśli sama nie umiesz sobie poradzić ze swoimi problemami, to może po prostu pójdź do psychologa?
ODPOWIEDZ