pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Przedszkole

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
amanda
-#
-#
Posty: 146
Rejestracja: 2010-03-13, 19:56

Post autor: amanda »

Ja swoją karierę w przedszkolu zaczęłam w wieku lat czterech. Jednak nie zabawiłam długo. Po dwóch tygodniach babcia się zlitowała i powiedziała, że ten rok, to ona się jeszcze mną zaopiekuje. Tak, byłam straszną beksą :P
Kolejne dwa lata wspominam już bardzo dobrze. No, może poza jedzeniem. Z czego pamiętam tylko zupę brukselkową... Do dziś nie lubię brukselki ;)
Awatar użytkownika
flammable.
-#
-#
Posty: 166
Rejestracja: 2010-03-01, 00:11

Post autor: flammable. »

pierwszego dnia nie pamiętam. zaczęłam chodzić do przedszkola w wieku 6 lat.
akurat w mojej grupie był mój kuzyn i koleżanka z osiedla, dlatego nie bałam się tam iść, bo znałam już kogoś. uwielbiałam zabawy w 'kąciku lalek', ale zawsze zazdrościłam sąsiedniej grupie, bo mieli więcej zabawek. z wieloma osobami z przedszkola znam się do dziś;] pamiętam wizytę stomatologa w przedszkolu, a dentystów bałam (i boję) się do tej pory panicznie, zjadłam całą tubkę pasty do zębów, pomyślałam, że wtedy uniknę wizyty w gabinecie... a skończyło się kilkudniowym bólem brzucha.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

nie chodziłam do przedszkola, tylko do zerówki, chyba od 6 roku życia. Pierwszego dnia nie pamiętam, więc chyba nie była to dla mnie jakaś wielka trauma. Miałam u boku moja dobrą koleżankę, więc nie było tak źle, bardzo miło wspominam tamten czas.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Pierwszy dzień? Biorąc po uwagę to, że nie pamiętam co robiłam trzy dni temu wolę nie wymagać od siebie tak dobrej pamięci ;p. Ale na poważnie... Cóż, mam mnóstwo miłych wspomnień. To były czasy. Nigdy nie zapomnę jak rano zaserwowali zupę mleczną, a ja myślałam, że pani kucharka się pomyliła i daje nam obiad ^^. Zupa to zupa, kojarzyła mi się z obiadem. Te wszystkie leżakowania, zabawy i przesiadywanie na placu zabaw...
Awatar użytkownika
natka7117
-#
-#
Posty: 430
Rejestracja: 2010-03-13, 15:56

Post autor: natka7117 »

Pierwszy dzień w przedszkolu? Miałam 5 lat. gdy mama mnie przyprowadziła zaraz bawiłam się z jakimiś dziewczynkami. W przedszkolu były zajęcia z rytmiki i prowadził je takie łysy facet. No i akurat w pierwszy dzień przedszkola była rytmika. Ja się tak bardzo przestraszyłam tego gościa, że uciekłam do łazienki, zamknęłam się i tam płakałam. :lol:
ODPOWIEDZ