pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Zazdrośnica... ;/

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Kamilcia154
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2009-04-23, 19:20
Lokalizacja: Łódź

Zazdrośnica... ;/

Post autor: Kamilcia154 »

Cześć wszystkim...Mam na imię Kamila i mam 17 lat i... Proszę was o jakąś radę bo... Może zacznę od poczatku...
od jakiegoś czasu zaczełam pisać z pewnym chłopakiem z mojej klasy... Mam z nim świetny kontakt... Mogę mu się wyzalić... zawsze mi pomoże i ja jemu oczywiście też... I nie ukrywam oczywiście ze trochę się w nim podkochuje... ale nie w tym rzecz... Gdy moja kumpela z klasy dowiedziala sie ze pisze z M... i ze mam z nim swietny kontakt... sama zaczeła z nim pisac... ppodlizywac się... zaczela z nim nagle gadac.... a nigdy wczesniej tego nie robiła... Gdy tylko chcę do niego podejść pogadać... to ona zaraz podchodzi za mna i sama zaczyna temat...Ostatnio wracając do domu jechaliśmy w trójkę ja on i ona... na poczatky bylo ok świetnie sie gadało... ale potem gdy było cicho i chcialam coś powiedzieć to ona nagle zaczynała gadać i nie dawała mi dojść do słowa... A gdy on zapytał mnie czy coś się stało to nie zdążyłam odpowiedzieć a ona ze nic mi nie jest i zaczeła dalej nawijać... Ona jest zazdrosna ze mam z nim tak dobry kontakt... Macie jakies rady jak sobie poradzić z taką kolezanką?? Mi na prawdę na nim zalezy a nie chce zeby przez nią sie wszystko popsuło...

Jakby coś to piszcie tez na nr gg 7490828
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Najprościej to byłoby gdybyś z nią po prostu pogadała co Cię boli.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Jeśli to jest przyjaźń a chłopakowi zależy to ta dziewczyna tego nie zniszczy. A zazdrość jest i będzie. I pamiętaj szczera rozmowa jest tutaj najważniejsza.
Kamilcia154
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2009-04-23, 19:20
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Kamilcia154 »

Ehhh... Już próbowałam nie raz rozmawiać... ale gdy tylko zaczynałam temat... ona zaczęła się dziwnie zachowywac naskakiwac na mnie... Rozmowa tu nic nie daje... ona nie da sobie przetlumaczyć... wszystko musi być tak jak ona chce...







__________________________________
To smutne, że głupcy są tak pewni siebie,
a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

To zapytam się tak. Po co utrzymujesz kontakt z tą dziewczyną? Skoro działa Ci na nerwy, chce odebrać Ci potencjalnego chłopaka? Serio, skończ z tym.;) Szkoda męczyć się w takim układzie.
Kamilcia154
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2009-04-23, 19:20
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Kamilcia154 »

nie da sie... jestesmy w jednej klasie... i niestety sie od niej przez jeszcze 2 lata nie uwolnie...
ODPOWIEDZ