pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Dinozaury

Jeśli lubisz rozmawiać o zwierzętach to jest odpowiednie miejsce dla Ciebie.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Dinozaury

Post autor: psychiczna »

Chcielibyście żyć w czasach w których żyły dinozaury? A może wierzycie, że gdzieś tam istnieją? A co jeśli chodzi o wyginięcie? Macie jakieś swoje teorie?
Lubicie parki z dinozaurami, oglądacie filmy?
Awatar użytkownika
Gabriel1991
-#
-#
Posty: 361
Rejestracja: 2010-04-02, 22:14
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Gabriel1991 »

Hmmmmm.....
Nie chciał bym żyć w czasach dinozaurów
Cala ziemia nie jest zbadana wiec może jakieś pojedyncze ładunki jeszcze istnieją
Hmm wyginięcie każda teoria ma jakieś "ale" np ta z meteorytem ,ok walnął w ziemie ale jakoś ona się nie rozpadła choć niby była wielka wiec czemu miały by zginąć wszystkie zwierzęta moim zdaniem jakieś się zachowały lub ewoluowały w coś innego i na pewno coś tam istnieje w niezbadanej części ziemi
Moim zdaniem to raczej był wirus
Lubie filmy z dinozaurami
W parku nie bylem :(
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Nigdy się specjalnie nie interesowałam dinozaurami, ich dawnym życiem i wyginięciem, więc nie potrafię wysnuć własnych teorii.

Co do filmów, jak byłam mała, miałam taką ulubioną bajkę o dinozaurach, do dziś ją pamiętam :mrgreen: Niedaleko mnie jest największy park ruchomych dinozaurów w Polsce, szczerze mówiąc, trochę przerażający, ale bardzo ciekawy, zwłaszcza jak brakuje paru centymetrów, aby uderzył w nas ogroomny ogon tyranozaura. Mogą również pluć i... sikać :mrgreen: Niedaleko tego parku jest też drugi, jednak mimo wszystko bardziej polecam wizytę w Dinozatorlandzie;)
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Jeśli urodziłabym się w tamtych czasach... Hm, pewno nie miałabym zbyt wielkich szans na przeżycie. Dinozaury są fajne, ale tylko na filmach i w postaci maskotek ;d. Ja trzymam się teorii, że wyginęły przez meteoryt, który uderzył w naszą planetę. W takim parku nigdy nie byłam. A chciałabym się wybrać.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Jakoś nigdy nie byłam szczególnie zafascynowana dinozaurami, w dzieciństwie nie umiałam wypowiedzieć tego słowa "dinozaur".
Mój kolega, jako dziecko, zbierał figurki, kupował jakieś gazety, znał wszystkie nazwy...
Nie wiem, czy ktoś oglądał taki serial "Zaginiony świat"? Tam właśnie były dinozaury i jak przyjezdzali do mnie kuzyni to razem z moją siostrą się bawiliśmy w zaginiony świat i polowaliśmy na dinozaury...
psychiczna pisze:Lubicie parki z dinozaurami,
W Rogowie byłam.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Uwielbiam dinozaury! Od małego mnie fascynowały, dlatego też pragnę iść na geologię ze specjalizacją z paleontologii. Zawsze chciała mieć jakiegoś xD
ODPOWIEDZ