pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Nasza-klasa.pl

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

ostatnio bqardzo mało tam wchodzę, jak już to tylko po to żeby zobaczyć czy nie mam jakiejś ważnej wiadomości.. mam kilkanaście zaproszeń których nawet nie otworzyłam nie chce mi sie, na nk wszystko mi sie wiesza
Awatar użytkownika
flammable.
-#
-#
Posty: 166
Rejestracja: 2010-03-01, 00:11

Post autor: flammable. »

konto mam, jedno zdjęcie i tylko znajomych, których naprawdę znam, ostatnio zaczęłam dostawać zaproszenia od osób, które widziałam raz, czy dwa, odrzucam takie...
nie komentuje zdjęć, profilu etc. od pewnego czasu nie zaglądam często, tylko w wypadku, kiedy chcę napisać do kogoś wiadomość;]
Awatar użytkownika
ebony bones!
-#
-#
Posty: 151
Rejestracja: 2010-03-07, 12:33
Lokalizacja: z google.

Post autor: ebony bones! »

Konto tam mam od jakichś dwóch lat ale zaglądam tam tylko wtedy, gdy muszę napisać do kogoś wiadomość. Rzadko komentuję zdjęcia, czyjeś profile. Nie dla mnie to.
Awatar użytkownika
Jelly.
-#
-#
Posty: 297
Rejestracja: 2009-12-07, 11:48

Post autor: Jelly. »

Ostatnio w ogóle nie chce mi się tam zaglądać.. Z jakiś tydzień już się nie logowałam.
flammable. pisze:ostatnio zaczęłam dostawać zaproszenia od osób, które widziałam raz, czy dwa, odrzucam takie...
u mnie to samo, też nie przyjmuję i od tych kont fikcyjnych również.
libiskaEighteen
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2010-03-14, 12:34

Post autor: libiskaEighteen »

Ostatnio tam nie zagladam bo nic sie nie dzieje : :huh: :huh: :huh: :huh: Wole sobie na forum poklikac. A noz sie kogos pozna ? PO to jest internet, aby poznawac nowe osoby a nie ciagle te same ! :roll:
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Eeee a ja z powrotem założyłam :cry:
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

NAwiedzonA pisze:Eeee a ja z powrotem założyłam :cry:
hehe a jednak ;p

ja obecnie tam zaglądam tylko, żeby sprawdzić czy nie ma jakiś wiadomości od ludzi z uczelni odnośnie zajęć, egzaminów itp.
ODPOWIEDZ