pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Ucieczka z domu (Lat 18 i więcej) - szukam towarzysza/kę

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
videocompiler
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2010-03-11, 12:51

Ucieczka z domu (Lat 18 i więcej) - szukam towarzysza/kę

Post autor: videocompiler »

Witam, to mój pierwszy post na forum :)

Napiszę krótko i konkretnie: w okolicy połowy maja mam zamiar spakować torbę i ruszyć do Danii w celu rozpoczęcia "nowego życia", z edukacją w tamtejszej szkole średniej włącznie (choć to narazie niepewne). Poszukuję zatem osoby z jajami w wieku 18/19 lat, która również nie ma ochoty dalej mieszkać w tym chorym kraju. Zamierzam na miejscu nawiązać kontakt z członkami jakiegoś Kopenhaskiego squata, by mieć zakwaterowanie/zajęcie i wyżywienie. Podróż najprawdopodobniej autostopem. Chętnych zapraszam na pw, chętnie podam gg itp. Zaznaczam: nie jestem pedofilem, stręczycielem, narkomanem, alkoholikiem, zboczeńcem, złodziejem ani idiotą.

Wiem po prostu, że Dania jest jednym z najbardziej swobodnych obyczajowo krajów w Europie, i że kreatywna osoba nie będzie miała najmniejszych problemów ze znalezieniem pracy (argumenty o rodzinach nie radzących sobie w Danii będę wyśmiewał - nie traktuję poważnie 30 letnich kobiet lamentujących na forach, nie znających podstaw interpunkcji, a tacy ludzie narzekali na Danię na forach).

Jestem religijnie neutralny, politycznie również, o ile nie jesteś skrajnym neonazistą, to zapewne się dogadamy. Płeć nie ma znaczenia. Nikogo nie namawiam, poprostu pytam. Dobra znajomość angielskiego mile widziana, choć ja na swoją nie narzekam - pobyt w USA zrobił swoje. "Metal" w nazwie tematu ma związek z moimi upodobaniami muzycznymi, acz nie zamykam się tylko w nim.

pozdrawiam i liczę na odpowiedź :)

ps. proszę również, by osoby negatywnie nastawione do tematu nie wypowiadały się w sposób wulgarny i niegrzeczny. Skoro ja potrafiłem napisać posta czytelnie i z jasnym przesłaniem nie stosując przy tym przekleństw, to myślę, że inni też nie będą mieli z tym większego problemu.

[ Dodano: 2010-03-11, 12:54 ]
Co do fragmentu o 'metalu' - wklejam tą samą propozycję na różnych forach, wcześniej inaczej ją nazywałem, stąd ta wzmianka.
Awatar użytkownika
ebony bones!
-#
-#
Posty: 151
Rejestracja: 2010-03-07, 12:33
Lokalizacja: z google.

Post autor: ebony bones! »

Brzmi nieźle, indywidualista z ciebie ; )
Jednak ja już plany na maj i resztę wakacji mam więc odpadam.
videocompiler
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2010-03-11, 12:51

Post autor: videocompiler »

Chodzi mi o wybycie z kraju na stałe, nie musi kończyć się na Danii, świat jest rozległy ;)
Awatar użytkownika
ebony bones!
-#
-#
Posty: 151
Rejestracja: 2010-03-07, 12:33
Lokalizacja: z google.

Post autor: ebony bones! »

Ja wybrałam Irlandię. ; )
Awatar użytkownika
flammable.
-#
-#
Posty: 166
Rejestracja: 2010-03-01, 00:11

Post autor: flammable. »

podziwiam odwagę;]
jednak po pierwsze za stara jestem do tej ucieczki [wg Twojej granicy wiekowej] ;p
a po drugie również mam plany na ten czas.
powodzenia życzę;]
videocompiler
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2010-03-11, 12:51

Post autor: videocompiler »

Czemu mówicie o "planach na ten czas", kiedy ja zdecydowałem się nie wracać do kraju? ;p Czy to znaczy, że gdybym przesunął granicę na pazdziernik, to byliby chętni? Poza tym, granica wiekowa jest elastyczna, w granicach rozsądku ofc ;p
Awatar użytkownika
flammable.
-#
-#
Posty: 166
Rejestracja: 2010-03-01, 00:11

Post autor: flammable. »

też mam chęć na ucieczkę z kraju, jednak na tyle odważna [na razie] nie jestem i do tego z kimś kogo nie znam. może znajdzie się ktoś, kto ma już na tyle dość polski, że bez względu na wszystko zgodzi się na to;]
Awatar użytkownika
ebony bones!
-#
-#
Posty: 151
Rejestracja: 2010-03-07, 12:33
Lokalizacja: z google.

Post autor: ebony bones! »

videocompiler pisze:Czy to znaczy, że gdybym przesunął granicę na pazdziernik, to byliby chętni?
Nie, ponieważ ja też do Polski nie chcę już wracać. ; )
I dlatego pisałam, że ja odpadam.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Z miłą chęcią, ale nie w tym roku... :?
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Z miłą chęcia wyrwałabym się stąd, ale niestety jeszcze nie mam nawet 16 lat :cry:
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

Hm wydajesz sie intersujaca osoba aczkolwiek powiem tobie ,ze nie uwazam ,iz pisanie na forum w celu poszukiwania takiej osoby jest slusznym rozwiazaniem.
Tym bardziej,ze jezeli zdecydowales sie na calkowicie obca tobie osobe bo nie wiesz czego sie spodziewac.
Dlatego mysle,ze moze najpierw popytaj w szkole,znajomych,moze sie ktos znajdzie...chyba,ze juz to zrobiles i nic..
Nie mniej zycze powodzenia.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

marionetkowa pisze:nie uwazam ,iz pisanie na forum w celu poszukiwania takiej osoby jest slusznym rozwiazaniem.
zgadzam sie z marionetkowa, jest to trochę niebezpieczne powinna to być osoba która znasz
Awatar użytkownika
Jelly.
-#
-#
Posty: 297
Rejestracja: 2009-12-07, 11:48

Post autor: Jelly. »

Jestem tego samego zdania co poprzedniczki. Jeśli zamierzasz wyjechać i szukasz osoby towarzyszącej to lepiej jej oszukaj z otoczenia, które znasz. Nie wiadomo jaką osobą okaże się ta, poznana przez internet.
Życzę powodzenia w zrealizowaniu planów. :)
Awatar użytkownika
natka7117
-#
-#
Posty: 430
Rejestracja: 2010-03-13, 15:56

Post autor: natka7117 »

Po Twoim poście wydajesz się ciekawą osobą. Co do pomysłu to naprawdę jesteś odważny. Też czesto myślę o takiej "wycieczce", iść przed siebie, nie dbać o nic... Niestety chyba jestem za mało odważna...
Awatar użytkownika
Aguś15
-#
-#
Posty: 122
Rejestracja: 2010-09-17, 16:26
Lokalizacja: Krk

Post autor: Aguś15 »

Ja też podobnie jak Ty chciałabym wyjechać ale oczywiście muszę zdać maturę :]
ODPOWIEDZ