pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Tusk zrezygnował?

Wiadomości z kraju, czyli aktualne wydarzenia w kraju.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Tusk zrezygnował?

Post autor: niepokorna »

Co sądzicie o tym, że Donald Tusk zrezygnował z ubiegania się o prezydencki fotel? Myślicie, że coś się za tym kryje? Co mógł mieć na celu podejmując taką decyzję? Przyjmujecie tą wersję, że chce zreformować RP i dlatego zrezygnował?
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Dla mnie od początku było to poniekąd wiadome i cóż logiczne.
Realną władzę w tym kraju jak i wszelkie próby zreformowania RP może wnieść tylko z posady premiera.Mam nadzieję jedynie,że i w tym roku wybierzemy mu lepszego partnera i zaczniemy iść do przodu zamiast się cofać.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

slow pisze:wszelkie próby zreformowania RP może wnieść tylko z posady premiera
O właśnie. Jest pewny, że zostanie premierem.
slow pisze:Mam nadzieję jedynie,że i w tym roku wybierzemy mu lepszego partnera i zaczniemy iść do przodu zamiast się cofać.
A ja wręcz odwrotnie. Mam nadzieję, że w końcu ludzie przejrzeli na oczy...
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Ja w ogóle tej decyzji nie rozumiem. Na początku byłam 'za' Tuskiem. Miałam nadzieję, że w końcu coś się ruszy, coś zmieni. Niestety się zawiodłam, każdy kolejna osoba, która dochodzi do władzy nie robi absolutnie nic żeby tą naszą RP zmienić. Najłatwiej wszystko zwalać na kryzys, na brak współpracy ze strony prezydenta. I najłatwiej też przypisywać sobie zasługi, które nie były wynikiem własnej pracy. A dokładnie tak robi rząd Tuska. Dlatego myślałam, że zależy mu na prezydenturze, że chodzi mu o to żeby zająć to miejsce i 'mieć święty spokój', myślałam, że do tego dąży.
Rose pisze:O właśnie. Jest pewny, że zostanie premierem.
myślę, że jest tego duże prawdopodobieństwo. Ludzie do tej pory jeszcze pamiętają to co się działo za rządów PiS i nie sądzę, że chcieliby 'powtórkę z z rozrywki'. Ja sama wolę już pełnego niespełnionych obietnic czasu Tuska niż te cyrki, które wyczyniało PiS. A innych realnych konkurentów brak.
Rose pisze:A ja wręcz odwrotnie. Mam nadzieję, że w końcu ludzie przejrzeli na oczy...
w naszym kraju jeszcze długo nie będzie dobrze niestety.
Awatar użytkownika
Adrian
-#
-#
Posty: 45
Rejestracja: 2010-02-17, 15:14
Lokalizacja: City . ;D

Post autor: Adrian »

niepokorna pisze:Co sądzicie o tym, że Donald Tusk zrezygnował z ubiegania się o prezydencki fotel? Myślicie, że coś się za tym kryje? Co mógł mieć na celu podejmując taką decyzję? Przyjmujecie tą wersję, że chce zreformować RP i dlatego zrezygnował?
Może dobrze zrobił, miał wielu wrogów, ale osobiście wolałbym aby Lepper kandydował, ale nie może bo już prawie stracił reputację. :/
ODPOWIEDZ