pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jedna bania za dużo.

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Jedna bania za dużo.

Post autor: Ziou »

Otóż wczoraj byłam na 18 u kolegi.
Było dużo fajnych ludzi, i tylko jedna moja znajoma..
Chłopaki super itd, jednak po północy trochę za dużo wypiłam i chyciłam niezłą fazę.
Byłam pijana chyba pierwszy raz i teraz trochę mi głupio ponieważ boje się, że oni już mogą mnie nie lubić lub źle o mnie myśleć.
Boje się też, że ta laska puści niezłe plotki i w mojej miejscowości będą gadać.
Sama nie wiem na co licze, nie mam komu o tym powiedzieć, Może na porady jak to odkręcić ? A może na to, że ktoś mi powie , że nie mam się czym przejmować ?
Tak czy siak, czytając ten temat 90% z was stuka się po głowie.
Trudno.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Odkręcić tego już się nie da. Stało się i tyle.
Nie znam Twoich znajomych, ale nie sądzę żeby nagle przestali Cię lubić przez ten wybryk. Jeśli będą coś gadać, powiedz im że pierwszy raz coś takiego Ci się przytrafiło i zapewnij że nie nadużywasz alkoholu.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Każdemu się coś takiego kiedyś przytrafiło. Nie sądzę żeby znajomi odsunęli się od Ciebie przez to, że raz zrobiłaś coś głupiego. Ja taka stara już, a czasami mi się zdarza jeszcze coś dziwnego odwalić po pijaku.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Cóż, czasu nie cofniesz.
Zamiast rozpaczać nad tym wydarzeniem, lepiej starać się nigdy nie powtarzać tego błędu. Ludzie jak to ludzie, mogą myśleć różnie. Zależy kto. Przytoczę taki fajny cytat, z którym się gdzieś spotkałam.
Nie przejmuj się tym co myślą inni. Rzadko to robią.
;)
Taki trochę pocisk, ale czasem pokrzepia ;d.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Prędzej czy później każdemu zdarzają się "wpadki" po alkoholu.
Sama nie raz świrowałam jak więcej wypiło , stało się , jeśli Twoi znajomi są spoko to z czasem wszystko rozejdzie się po kościach.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Nie przejmuj się tym, po prostu olej to. każdemu po pijaku zawsze odwala, wiem z doświadczenia.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

SynSula pisze:Byłam pijana chyba pierwszy raz
kazdy ma swój pierwszy raz w piciu,
każdy kiedyś zrobi jakieś wiksy i robi czasem coś głupiego, uważam że nie massz się zupełnie czego wstydzić .
ODPOWIEDZ