pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Doktor House

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

ewka329 pisze:,tylko ten Haus taki hamski i bez serca.
Mnie właśnie to w tym się podoba ;d
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

uniqex33 pisze:
ewka329 pisze:,tylko ten Haus taki hamski i bez serca.
Mnie właśnie to w tym się podoba ;d
Oto właśnie chodzi. Kto by to oglądał gdyby był taki jak wszyscy czyli miły i dobry?
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

uniqex33 napisał/a:
ewka329 napisał/a:
,tylko ten Haus taki hamski i bez serca.

Mnie właśnie to w tym się podoba ;d

Oto właśnie chodzi. Kto by to oglądał gdyby był taki jak wszyscy czyli miły i dobry?
wtedy byłoby takie denne i pospolite
Awatar użytkownika
Frog-san
-#
-#
Posty: 670
Rejestracja: 2009-06-22, 22:24

Post autor: Frog-san »

No może macie rację, ale jak dla mnie to czasami przesadza i jest wkurzający
Awatar użytkownika
Tomlee
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2009-06-27, 19:50

Post autor: Tomlee »

Staram się oglądać każdy odcinek. Postać Housa jest jak Holmes w szpitalu, zawsze szuka racjonalnego rozwiązania tego co na pozór nie da się wyjaśnić. Inteligentna i cyniczna odpowiedź na większość pytań zadanych doktorkowi, daje ten niepowtarzalny klimat serialu.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

psychiczna pisze:Kto by to oglądał gdyby był taki jak wszyscy czyli miły i dobry?
Zapewne nikt, ale sztuką jest zrobić serial, do którego ciągnie miliony widzów tylko ze względu na głównego bohatera. W Polsce by tak nie potrafili.

Sezon piąty iz so saaad.
Natomiast pierwszy odcinek szóstego zaskakuje, choć nie miażdży.
Chcę więcej.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Czasami jak to oglądam to jestem przerażona. Jakie choroby, schorzenia itp. mogą spotkać ludzi. Strach się bać.
Doskonale pamiętam pierwszy odcinek, który obejrzałam. Moja mama uwielbia Doktorka, ale wątpie, czy moja babcia by go polubiła :D
Awatar użytkownika
Mimid
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2009-11-30, 18:48

Post autor: Mimid »

Hugh idealnie nadaje się do roli House'a. Fenomenalna gra, a i nie wyobrażam sobie nikogo innego w tej roli. W piątym sezonie było kilka nudniejszy odcinków, trzeci w szóstym też był niezbyt ciekawy, ale reszta jest prześwietna. Pierwsze dwa odcinki szóstego sezonu są boskie. W pierwszym sezonie nie lubiłam nikogo oprócz Gregorego, później niektórzy się wyrobili. Nie trawię Foremana, Chase irytował mnie aż do sezonu piątego, teraz się poprawił. Cameron jest okej w trzecim-piątym sezonie, przez pierwsza dwa w ogóle jej nie lubiłam, w szóstym jest jeszcze gorsza =P. Trzynastkę lubię, Cuddy też jest fajna, pomijając 1 sezon. Taub jest cholernie denerwujący, Kutner też był nieciekawy. Stacy i Amber nie mogłam znieść, Wilson też mnie irytuje. A House pasuje jedynie do Lisy, chociaż wcześniej chciałam, żeby był z Allison^^.
Oglądam na komputerze, w telewizji widziałam może ze dwa odcinki.
MałaMi
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2010-01-25, 21:48

Post autor: MałaMi »

Wciągnęło mnie strasznie :) House mimo że jest szorstki i często chamski ma mnóstwo uroku i nie da się go nie lubić :)
Awatar użytkownika
Flowers.
-#
-#
Posty: 194
Rejestracja: 2009-07-20, 13:32
Lokalizacja: Wlkp.

Post autor: Flowers. »

Szczerze powiedziawszy wolałam sezony 1-4. 5 sezon to już nie to samo. Trochę denerwuje mnie "nowa ekipa". Wolałam starą. Ale i tak oglądam, bo lubię teksty Housa. :D
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Hose <3
Obejrzałam całą 3 i 4 serię, a z innych serii to tylko co niektóre odcinki.
Uwielbiam go ;D
Ma świetne teksty ;]
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

Wlasnie to kreci ludzi w Housie,ze jest chamski i ma odpowiedz na kazde pytanie. Ludzi kreca tacy ludzie ,fascynuja ich.

Housa ogladalam chyba pierwsze dwa sezony i wtedy byl najlepszy. Bo tak jak jest z wiekszoscia seriali,filmow im wiecej czesci/odcinkow tym czesto jest gorzej. Tym bardziej ,ze na koncu House i tak bedzie mily i dobry i wyladuje w psychiatryku.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Prawdę mówiąc, nigdy nie oglądałam. Nawet miałam się do tego zabrać, ale... No nie wiem, samo słuchanie o tym jaki to ten House jest genialny działa mi na nerwy. A poniektórzy non stop się nim zachwycają. Może kiedyś się przemogę i zobaczę jakiś odcinek.
Awatar użytkownika
` Redds xD
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2010-08-21, 13:45
Lokalizacja: Tczew

Post autor: ` Redds xD »

Oglądam ; ) Bardzo go lubię.House ma świetne teksty :D Tylko nie podobał mi się za bardzo 5 sezon ... oglądałam ale wolałam tą początkową ekipę Housa ; d
Awatar użytkownika
Maddie
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2010-09-15, 20:18

Post autor: Maddie »

Uwielbiam ;)
ODPOWIEDZ