pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Galerianki

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Niektóre rzeczy zdecydowanie mnie przerastają Nie rozumiem takich osób
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

nie rozumiem takich osób... ja je nazywam młode prostytutki :/
Awatar użytkownika
Desire
-#
-#
Posty: 95
Rejestracja: 2009-07-29, 11:40
Lokalizacja: okolice Lbn.

Post autor: Desire »

Zależy im na lansie, szpanie, mają problemy w domu więc chcą mieć kolorowo chociaż w galerii. Nie znam takich dziewczyn.
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

Nie znam takich dziewczyn naszczęście ale one często są w moim wieku...ja nigdy bym czegoś takiego nie zrobiła... brzydiła bym się tego faceta.... to jest bez sensu. Sądze że one chcą szpanować drogmi żeczami...
Awatar użytkownika
Angel
-#
-#
Posty: 182
Rejestracja: 2009-07-25, 09:05

Post autor: Angel »

ewcia9494 pisze: młode prostytutki
Dokładnie. Młode prostytutki.
Jest to szybkie zarobienie pieniędzy, szybkie posiadanie markowych ciuchów itp. Ciesze się, że w takim wieku nie przyszedł mi do głowy taki pomysł do żeby zarabiać w taki sposób. To będzie się już ciągło za tymi dziewczynami do końca, jeśli nie będą chcieli tego przerwać.
Nie wiem czy znam taką osobą. Może i znam, lecz nawet nie wiem że dorabia sobie w taki sposób.
Awatar użytkownika
Buziaczek
-#
-#
Posty: 62
Rejestracja: 2009-09-17, 19:16

Re: Galerianki

Post autor: Buziaczek »

Rose pisze:Galerianki, czyli "młode prostytutki".
po prostu dziwki.
Jak dla mnie takie osoby są niesamowicie puste, znam pannice która ocenia ludzi po telefonie, ubraniach bynajmniej nie specjalnie ją lubią.
Mam przyjaciela który nosi wieśniackie sweterki, nie ma super gadżetów a mimo tego bo bardzo lubię.

Prostytutki dostają pieniądze one różne przedmioty. Nie potrafiłabym się tak poniżyć, tz galerianki to są zwykłe prostytutki tylko inaczej nazwane.
Awatar użytkownika
Evangarde
-#
-#
Posty: 71
Rejestracja: 2009-10-17, 12:54

Post autor: Evangarde »

Nie znam żadnej osoby, która stoczyłaby się do takiego poziomu.
Dla mnie jest to nienormalne, niemoralne, nieetyczne, itp.
Jak napisała Buziaczek, takie dziewczyny to po prostu dziwki.
Czasami lepiej pomyśleć o godności, a nie "popularności" wśród innych.
Awatar użytkownika
kaśśś177
-#
-#
Posty: 466
Rejestracja: 2009-05-21, 17:18

Post autor: kaśśś177 »

byłam ostatnio nafilmie galerianki w kinie, wychowawca nas zabrał ,"żeby nas uśwadomić, że mamy się szanować". jak dla mnie to nie są młode prostytuti, tylko zwykłe dziwki dające d*** za jakieś szmatki. poniżające i niesmaczne
Awatar użytkownika
madafaka
-#
-#
Posty: 135
Rejestracja: 2008-12-30, 10:51

Post autor: madafaka »

Widze że nie macie litości dla tych biednych dziewczyn które swoje ciało traktują jak narzędzie a sex jak odrabianie lekcji. I dobrze ;p
ivonka007
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2009-12-15, 16:24

Post autor: ivonka007 »

Hmm.. ciekawa jestem gdzie są rodzicie tych wszystkich dziewczyn. Czy oni nie zauważają, że jego dziecko ma nowe spodnie, telefon itd? Przecież tego nie można nie zauważyć.
W ogóle nie rozumiem dlaczego te dziewczyny uprawiają seks ze starymi, śmierdzącymi próchnami, przecież jest w życiu tyle pięknych wartości, które mogłyby pielęgnować, przeraża i oburza mnie ten monopol na forsę...
Nie zapominajmy jednak, że problem ten dotyczy również młodych chłopców.
Limowa
-#
-#
Posty: 150
Rejestracja: 2009-06-08, 14:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Limowa »

Mówicie, że prostytutki bla bla bla.
Trochę to śmieszy.

1. Seks jest fajny, ba! Mało powiedziane!
2. Każda kobieta myśli inaczej. Jedna woli czekać do ślubu, inna aż będzie z facetem wystarczająco długo, a kolejna szuka ideału. IDEAŁU NIE MA!
3. Dla was seks jest "ważną sprawą", której nie moglibyście robić z "byle jaką" osobą (a.k.a. pierwszą lepszą). Dla nich jest przyjemnością, z której czerpią coś więcej.

Powiecie - młode i głupie? Przyznam rację.
Jednak "większość" tych dziewczyn nie ma łatwo w domach. Nie dostają wszystkiego czego chcą i próbują "jakoś ułatwić" sobie życie. Dlaczego nie szukają pomocy, bądź robią to w ten sposób? Nie wiem, mogę jednak przypuszczać, że pod naciskiem towarzystwa, czy też zwykłej nieświadomości jakim jest to problemem.

Dodatkowo temat "galerianek" jest poruszany odkąd Łódzkie nastolatki zaczęły w GŁ i Manufakturze szukać "sponsorów". Nikt nie poruszał tego tematu, gdy młode dziewczyny były ZMUSZANE do stania na drogach i oddawania się jak każda inna prostytutka.

Dlaczego nikt nie poruszał tego tematu? Bo nie był medialny! Jak by nie wyszedł film "galerianki", połowa naszego społeczeństwa byłaby nieświadoma problemu.
ODPOWIEDZ