pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jak znalesc przyjaciela przez internet

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
mario88
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2009-11-08, 23:11

Jak znalesc przyjaciela przez internet

Post autor: mario88 »

Jak poznac przyjaciela przez internet,chciałbym poznac przyjaciela przez internet,ale gdy klikam na priva do nieznajomego to zawsze mowia mi ze nie sa gejami,ja tez nie jestem gejem o czym pisac zkolega jak napisac do nieznajomego ze chce go tylko poznac i zaprzyajznic sie/
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Z tego co piszesz wynika, że próbowałeś szukać na czaterii. Z własnego doświadczenia - odradzam. To raczej nie jest miejsce, gdzie można spotkać ciekawych, wartościowych ludzi. Większość z nich sypie jakimiś nieprzyzwoitymi propozycjami i jest... Chyba na dość niskim poziomie intelektualnym. Nie oceniam wszystkich, można trafić na kogoś normalnego, ale to chyba rzadkość.
Gdzie szukać? Myślę, że najlepszym rozwiązaniem są fora.
mario88 pisze:jak napisac do nieznajomego ze chce go tylko poznac i zaprzyajznic sie
Hm, raczej nie polecam pisania na samym początku 'chcę się zaprzyjaźnić', bo myślę, że to trochę odstrasza. Zbyt duża presja jak na moje. Zaczyna się luźną gadką o wszystkim i o niczym. Według mnie przynajmniej.

Ale pamiętaj, że przyjaciół nie ma co szukać na siłę. W swoim czasie sami się zjawią 8) .
mario88
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2009-11-08, 23:11

jak znalesc przyjaciol?

Post autor: mario88 »

selene pisze:Z tego co piszesz wynika, że próbowałeś szukać na czaterii. Z własnego doświadczenia - odradzam. To raczej nie jest miejsce, gdzie można spotkać ciekawych, wartościowych ludzi. Większość z nich sypie jakimiś nieprzyzwoitymi propozycjami i jest... Chyba na dość niskim poziomie intelektualnym. Nie oceniam wszystkich, można trafić na kogoś normalnego, ale to chyba rzadkość.
Gdzie szukać? Myślę, że najlepszym rozwiązaniem są fora.
mario88 pisze:jak napisac do nieznajomego ze chce go tylko poznac i zaprzyajznic sie
Hm, raczej nie polecam pisania na samym początku 'chcę się zaprzyjaźnić', bo myślę, że to trochę odstrasza. Zbyt duża presja jak na moje. Zaczyna się luźną gadką o wszystkim i o niczym. Według mnie przynajmniej.

Ale pamiętaj, że przyjaciół nie ma co szukać na siłę. W swoim czasie sami się zjawią 8) .
Myśle,ze dobrze radzisz i odradzasz,pomagasz widze takim ludziom jak ja,moim zdaniem ztego co piszesz wnioskuje ze nie powinienem na czateri siedziec ale wiecej na forum,bo na czateri duzo oosb jest co podaja sie za kogos niewiadomoego,a przyjaciele sami sie znajda czy na forum ,czy na portalach poznawczych lub randkowych poznaj przyjaciela milosc lub spolecznosciowych a najlepiej rozmawiac na forum o roznych sprawach itp.A sami sie znajda przyjaciele.W sumie masz racje bo na czateri znajduja sie ludzie ktorzy sypia propozycje a tak naprawde nie wiadomo kto to jest i ze zdjeciami wybierac,pozdrawiam.
kasiula
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2009-11-16, 14:06

Post autor: kasiula »

Nic prostszego. Wystarczy zarejestrować się na [ciach] i już po sprawie. Tam znajdziesz wiele sympatycznych osób do pogadania i nie tylko. Na prawdę warto tam zajrzeć, to nic nie kosztuje, a umila życie, he he he
Ostatnio zmieniony 2009-11-16, 16:53 przez kasiula, łącznie zmieniany 1 raz.
Fioletowa:*Fotografk
-#
-#
Posty: 104
Rejestracja: 2009-10-17, 22:25

Post autor: Fioletowa:*Fotografk »

przyjaciela przez neta nie da sie znalesc sama sie dzis przekonalam a tym bardziej w realu;/
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Czaty odradzam tam nie znajdziesz nigdy przyjaciela. Forum jak najbardziej, na początek polecam się zarejestrować na jakimś, które tematycznie jest związane z Twoimi zainteresowaniami, bo zdecydowanie łatwiej jest gadać z kimś o rzezach które się lubi, wiem to z własnego doświadczenia.
Awatar użytkownika
snuffman
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2009-09-30, 14:52
Lokalizacja: Kraków

Post autor: snuffman »

Najłatwiej na forach.
Rozmawiasz z ludźmi, pomagacie sobie nawzajem. Przez jakiś czas siedząc na forum jesteś w stanie poznać niektóre osoby i zaczynacie ze sobą rozmawiać na interesujące Was tematy i tak powolutku może się to przekształcić w przyjaźń.

Tak jak doradzali Ci wyżej, przyjaźni nie szuka się na siłę, ona sama przychodzi.
Damianoo13
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2010-01-30, 15:12
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Damianoo13 »

zrób sobie konto na fotka.pl albo nk.pl i szukaj :)
Kicia :D
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2010-04-07, 21:48
Lokalizacja: z daleka ;>

Post autor: Kicia :D »

Nie chce Cie obrazić, ale Ty szukasz przyjaciela na necie?? hmmm :shock: :lol:
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Kicia zwracaj uwagę na datę tematu.
Zablokowany