pompy abs, abs pump

wiercenie studni

jak zerwac z kolega przyjazn

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
mario88
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2009-11-08, 23:11

jak zerwac z kolega przyjazn

Post autor: mario88 »

Jak zerwac zkolega przyjazn?Poradzi mi ktos,nauczy,podpowie?Bo nie wiem.Bo zamiast unikac go niedodbierac smsow i telefonow uznalem ze najlepeij bedzie ze z nim przyjazn zerwe.Ale by to zrozumial.By krzywda mi sie nie dziala zadna tylko dziendobry jako sasiad z sasiadem
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Spróbuj z nim szczerze pogadać. Powiedz, że chcesz aby to był koniec i powiedz jeszcze czemu tak postanowiłeś.
Awatar użytkownika
server
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2009-09-19, 07:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: server »

Jak facet to krótko: Koniec przyjaźni:d
Awatar użytkownika
kaśśś177
-#
-#
Posty: 466
Rejestracja: 2009-05-21, 17:18

Post autor: kaśśś177 »

szczerze i już, chociaż pierwszy raz słyszę, żeby zrywać z przyjacielelm bez jasnego powodu, to nawet tak na prawdę przyjażń nie jest
Ostatnio zmieniony 2009-11-15, 19:29 przez kaśśś177, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Szczerze jakie Ty masz prawo nazywać to przyjaźnią skoro bez powodu chcesz przestać się z Nim zadawać?
Awatar użytkownika
ślepa0uliczka
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2009-11-06, 11:12
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: ślepa0uliczka »

Po pierwsze nie rozumiem, co to dla Ciebie przyjaźń? Macie ze sobą jakieś bliskie relacje?
A no ok, jeżeli chcesz skończyć tę `przyjaźń` to ja stawiam na szczerość i zawsze się tego trzymam. Szczera rozmowa. Nie sms, nie gadu, tylko rozmowa. Z wyjaśnieniem oczywiście dlaczego, bo tej osobie należą się jakieś wyjaśnienia.
;)
mario88
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2009-11-08, 23:11

jak zerwac z kolega przyjazn

Post autor: mario88 »

NAwiedzonA pisze:Spróbuj z nim szczerze pogadać. Powiedz, że chcesz aby to był koniec i powiedz jeszcze czemu tak postanowiłeś.
Prubowalem znim szczerze rozmawiac,ale on nic ztego powodu nic nie robi,mysli ze to zarty,podawalem mu powodu ze jest nachalny,mowi komus co ma robic i jak to robic ten ktos moze nie lubi tego no musisz to zrozumiec,niechce z toba zerwac przyjazn ale bede musial podjac pewne kroki aby zerwac znim jeszce prubowalem odbic od niego ale jak odbije od niego to on nie rozumumieze niechce znim juz kontaktowc sie.
Mowilem mu tez ze czasami zmurza kogos do tego co niechce,zaczynasz chlac cpac itp nic.

[ Dodano: 2009-11-16, 15:53 ]
ślepa0uliczka pisze:Po pierwsze nie rozumiem, co to dla Ciebie przyjaźń? Macie ze sobą jakieś bliskie relacje?
A no ok, jeżeli chcesz skończyć tę `przyjaźń` to ja stawiam na szczerość i zawsze się tego trzymam. Szczera rozmowa. Nie sms, nie gadu, tylko rozmowa. Z wyjaśnieniem oczywiście dlaczego, bo tej osobie należą się jakieś wyjaśnienia.Bo naleza wyjasnienia ale jej nie mozna nic wyjasniac bo jej czyli jemu cos nie psauje ustawia ludzi,psyskuje ludziom zmienil sie.Bo on cjhce tak jak jemu pasuje.

;)
Pozatym przyjazn dla mnie jest:
Duchowna,emocjonalna i platoniczna więź łącząca dwoje lub więcej ludzi, oparta na wzajemnym zrozumieniu, wspólnych doświadczeniach. Przyjaciel to „drugie ja” (Teofrast z Eresos), „połowa duszy mej” (Horacy). Przyjaźń jest cnotą, złotym środkiem między wadami wrogości i pochlebstwa. Cechami idealnej przyjaźni są: zaufanie i wierność, życzliwość i szczerość. Arystoteles rozróżnił 3 rodzaje przyjaźni: opartą na wzajemnej korzyści, na przyjemności i na doskonałości. I nietylko.Przyjazn to cos co czlowiem spotyka sie zprzyjacielem na rozmowy,przemilczenie na kawke,herbatke by posiedziec znim wypic piwko albo pomoc ale on nie wie co to przyjazn.,nA czym polega przyjazn zagubil sie
ODPOWIEDZ