pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Schroniska dla zwierząt

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
kaśśś177
-#
-#
Posty: 466
Rejestracja: 2009-05-21, 17:18

Post autor: kaśśś177 »

no cóż schroniska są straszne, jednak lepsze to niż przywiązywanie psów do drzew, czy zabijanie małych kotków czy piesków, w końcu stworzono je by polepszyć los niechcianych zwierząt, a nie je krzywdzić, niestety jak zawsze ujawnia się brak kasy. ja nie umiałabym oddać swojego pieska do schroniska choćby nie wiem co, zresztą mój tata do tej pory znosi do domu ranne ptaszki itd. więc chyba prędzej oddali by mnie niż naszego zwierzaka,gdybym to zaproponowała w domu ;)
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Nie szanuję ludzi, którzy porzucają swoje zwierzęta, przywiązują je do drzew. Powinni liczyć się z tym, że biorąc jakieś zwierzątko, powinni się nim opiekować cały czas, a nie tylko przez okres, kiedy zwierzę jest młode i zdrowe. Co do schronisk to napełniają mnie ogromnym smutkiem. Najchętniej zabrałabym wszystkie zwierzęta ze schroniska do domu. Ludzie potrafią być naprawdę okrutni.
Awatar użytkownika
Aguś15
-#
-#
Posty: 122
Rejestracja: 2010-09-17, 16:26
Lokalizacja: Krk

Re: Schroniska dla zwierząt

Post autor: Aguś15 »

Destroy pisze:Co sądzicie o ludziach przywiązujących biedne zwierzaki do drzewa, lub podrzucających je pod schroniska?
Tacy ludzie to po prostu tyrany, te biedne stworzenia przywiązane do drzew umieraja z głodu i pragnienia. Nie wiem jak tak można postępować, aż serce mi się kraja :cry:
Co do podrzucania, to już napewno lepsze wyjście, pies może liczyć na pomoc i nie jest skazany na smierć w męczarniach :(
ODPOWIEDZ