pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Zemsta jest słodka

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Nie mściłam się nigdy.
Nie miałam dobrego powodu.
Zazwyczaj wydawało mi się, że jeśli się zemszczę zniżę się do poziomu przeciwnika.
Fioletowa:*Fotografk
-#
-#
Posty: 104
Rejestracja: 2009-10-17, 22:25

Post autor: Fioletowa:*Fotografk »

;Dwiele razy się mściłam ale ostatnią zemstę pamiętam jak mnie 1 zakład zranił to się przepisałam do zakładu innego ;D.Najbardziej zraniło 1 zakładu to ,że się przyjażnili długo z nimi a potem zostali wrogami .Przez jakiś czas byłam zadowwolona potem miałam wyrzuty sumienia przez miesiąc może ale teraz jakby porównąć te zakłady to jestem zadowolona ztej zesmty ;Dbardzo dobrze w 2 zakładzie się czuję jestem doceniana,szanowana ;D
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Kiedyś zdarzało mi się mścić ale to raczej w naszych socjotechnicznych zagrywkach Jednak nigdy nikomu nie obramiałam du*y
Zazwyczaj wydawało mi się, że jeśli się zemszczę zniżę się do poziomu przeciwnika.
Teraz myślę dokładnie tak samo i stanowczo będę się tego trzymać w szczególności do jednej osoby.
Fioletowa:*Fotografk
-#
-#
Posty: 104
Rejestracja: 2009-10-17, 22:25

Post autor: Fioletowa:*Fotografk »

I uważam ,że zemsta jest słodka;D
Awatar użytkownika
kaśśś177
-#
-#
Posty: 466
Rejestracja: 2009-05-21, 17:18

Post autor: kaśśś177 »

a ja potrafię być bardzo mściwa, choć pracuję nad tym :P , może ulgi zemsta nie przynosi, ale satysfakcję tak, i żeby nie było że ranię ludzi dla przyjemności i bez powodu. po prostu czasami mnie ponosi, ale jak wspomniałam pracuję nad tym i zdarza mi się to coraz rzadziej :] no i nigdy nie zniżałam się do poziomu wyzwisk czy rękoczynów
ODPOWIEDZ