pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Muzyka na dyskotekę

Dyskusje na temat piosenkarzy, piosenek, tekstów piosenek, teledysków i wszystkim co związane z muzyką.
Awatar użytkownika
Frog-san
-#
-#
Posty: 670
Rejestracja: 2009-06-22, 22:24

Muzyka na dyskotekę

Post autor: Frog-san »

W tygodniu mam mieć dyskotekę. Możecie mi doradzić jakie piosenki mogłabym puścić?
Awatar użytkownika
pesca
-#
-#
Posty: 284
Rejestracja: 2009-09-23, 18:28

Post autor: pesca »

Dance hall. Ta muzyka rozrusza wszystkich. ;)
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Zapewne jakieś techno, albo inny badziew.
Awatar użytkownika
You_Like?
-#
-#
Posty: 221
Rejestracja: 2009-09-21, 18:45

Post autor: You_Like? »

Nie polecę Ci techna bo tego się nie puszcza na zwykłych dyskotekach chyba ,że jako wolny kawałek (bo muzyka ta w rzeczywistości jest spokojna) Ogólnie jak na dyskotekę lepiej nie odbijać w świat elektroniki bo jest on tak duży ,że można się zgubić także polecam komercje hands'up , dance (to co potocznie nazywane technem ) hity eski i te sprawy tego jest masa wystarczy wejść chociażby na stronę playlist eski. No i chyba ogólnie kawałki z pop'u przy tym podobno bawią się ludzie w twoim i nie tylko wieku. Timberlaki , timbalandy i te inne sprawy. ;)

Akon ft : David Guetta - sexy bitch w tym to chyba każdy zakochany xD
Awatar użytkownika
pesca
-#
-#
Posty: 284
Rejestracja: 2009-09-23, 18:28

Post autor: pesca »

Akon ft : David Guetta - sexy bitch w tym to chyba każdy zakochany xD
Nawet ja, mimo, że słucham rocka x.X

Ja obstawiam na dance hall, przy takiej muzyce aż niemożliwe jest stać i podpierać ściany, bo aż chce się tyłkiem trząść. :D
Awatar użytkownika
Frog-san
-#
-#
Posty: 670
Rejestracja: 2009-06-22, 22:24

Post autor: Frog-san »

Na Eskę wchodziłam, ale nie znalazłam nic co mogłabym dać na dyskotekę. Akon ft : David Guetta - sexy bitch słyszałam, ale jakos nie przypadło mi do gustu :P I wolę też rock ;)
Awatar użytkownika
You_Like?
-#
-#
Posty: 221
Rejestracja: 2009-09-21, 18:45

Post autor: You_Like? »

ale jakoś nie przypadło mi do gustu :P
Tobie nie ,ale uwierz ,że duża część ludzi to kocha i nie patrz tylko na siebie. ;)
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Zapytaj się ludzi co lubią słuchać, a wtedy zrobisz jakąś playlistę i gitara.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Taa Tylko do dancehallu nie wszyscy potrafią się ruszać Organizujemy u mnie w mieście takie imprezy i różne ciekawe rzeczy widziałam. Na dyskoteki nie chodzę ale myślę że jakiś dance czy muzyka elektroniczna będzie wporządku No i najlepiej sprawdzają się stare kawałki z lat 70 :)
W sumie no dobra i tak dancehall rządzi Zwłaszcza beenie man :D
Awatar użytkownika
pesca
-#
-#
Posty: 284
Rejestracja: 2009-09-23, 18:28

Post autor: pesca »

O tak, muzyka disco z lat 7 też króluje na imprezach, każdy zna i wszyscy się lubią do tego bawić.
Tylko do dancehallu nie wszyscy potrafią się ruszać
I co z tego? Ale chyba większość lubi się przy tym bawić, ta muzyka po prostu sama wprawia w ruch biodra. Przy tym uczyłam się tańczyć.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

No masz rację przy dancehallu nie da się siedzieć Szkoda tylko że jest tak mało miejsc gdzie taką muzyke doceniają.
ODPOWIEDZ