pompy abs, abs pump

wiercenie studni

szantaż

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

szantaż

Post autor: psychiczna »

Zdarzyło się wam, że wasza druga połówka szantażowała was, że albo coś zrobicie albo z wami koniec? Co myślicie o takim zachowaniu?
Awatar użytkownika
milosz1993
-#
-#
Posty: 135
Rejestracja: 2009-08-17, 22:43
Lokalizacja: Śliwice

Post autor: milosz1993 »

Moja dziewczyna jeszcze tak mi nie powiedziała. Myślę, że takie zachowanie jest okropne. Świadczy o tym że drugiej połówce nie zależy na tym związku. To tak jak by było obojętne czy będą parą czy nie. Ja uważam, że wystarczy poprosić, a partnerka/partner się zgodzi jeśli nas kocha (oczywiście jeśli ta prośba jest w granicach rozsądku... to już trzeba samemu ocenić, bo jeśli się kocha to nie stawia się takich próśb, których druga osoba na pewno nie jest w stanie wykonać)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Byłby skreślony. Ktoś, kto stawia mnie przed wyborem 'albo albo' nie jest osobą, która mnie kocha, no dajcie spokój.

Takiego szantażu nie miałam, ale były chłopak szantażował mnie, że się zabije -,-'
Ostatnio zmieniony 2010-02-20, 19:42 przez Empatia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Był ;)
To było okropne ...
Nie tyle szantaż co ultimatum
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Niki pisze:Takiego szantażu nie miałam, ale były chłopak szantażował mnie, że się zabije -,-'
Miałam coś podobnego. Nie wiem, czy mogę nazwać to szantażem, bo nie mówił "Jak nie będziesz ze mną to się zabije", tylko po prostu jeden, gdy nie chciałam nic z nim więcej to chciał się rzucić pod samochód...

Uważam, że to okropne. Znam szantaż bardzo dobrze, ale nigdy nie z relacji ja-mój chłopak. Gdyby mój chłopak zrobił coś takiego miałby przekreślone na całej linii.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Żadnego poważnego szantażu nie poczułam ze strony byłego owszem czasem coś powiedział, ale nigdy poważnie.
Trzymanie kogoś ze wszelką cenę to ciut poniżające, miłość czasem się kończy to boli, ale po pewnym czasie to mija, nie da się być z kimś na silę czy z litości.

Szantaż poczułam ze strony teraz już byłych przyjaciółek, jedna się cięła. druga przestała się odzywać jeszcze inna ryję mi psychikę twierdząc, że wie co dla mnie lepsze pokazując co z sobą zrobiłam i przez kogo, jej muszę poświęcać wszystko inaczej "załatwi" to inaczej - brzydzę się czymś takim.
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

No M. a ja myślałam że to ja mam najbardziej popieprzone ''przyjaciółeczki'' .

Nigdy w życiu zjawikso szantażu nie miało miejsca w jakim kolwiek moim związku .
Awatar użytkownika
HungryLady
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2009-08-16, 23:48

Post autor: HungryLady »

Byłam szantażowana przez innego. Zawsze wymyślał inny powód m.in. zabiję się, powiem komuś Twój sekret, z nami koniec. Okropne uczucie.
Zerwałam i jestem happy, bo to nie była miłość.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

nigdy nie byłam szantażowana, i mam nadzieję, że nie będę. Zdaję sobie sprawę, jakie to straszne uczucie...
Fioletowa:*Fotografk
-#
-#
Posty: 104
Rejestracja: 2009-10-17, 22:25

Post autor: Fioletowa:*Fotografk »

Od dziecka pewien frajer mnie szantżował a teraz z setkami lasek to robi.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Fioletowa:*Fotografk pisze:Od dziecka pewien frajer mnie szantżował a teraz z setkami lasek to robi.
Mogłabym tak samo stwierdzić tylko moze nie od dziecka ale dobre kilka lat Jak sobie o tym wspomne to nienawidzę się za to jaka mogłam być głupia i naiwna.
Fioletowa:*Fotografk
-#
-#
Posty: 104
Rejestracja: 2009-10-17, 22:25

Post autor: Fioletowa:*Fotografk »

Każdy się zmienia ja nadal jestem troszkę naiwna ale nie tak bardzo jak kiedyś..;(
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Szantaż? Myślę, że takie zachowanie nie świadczy o niczym dobrym. To nie jest zdrowe ani dla relacji pomiędzy ludźmi, ani dla psychiki poszczególnych osób.
ODPOWIEDZ