pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Palenie

Rozmowy na temat używek i nałogów.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Ale dobrym tytoniem smakowym w mojej fajce wodnej nie pogardze :)
Awatar użytkownika
Frog-san
-#
-#
Posty: 670
Rejestracja: 2009-06-22, 22:24

Post autor: Frog-san »

No właśnie o co chodzi z tymi fajkami wodnymi? Jak to jest z nimi? Co to jest, może tak ;)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Frog-san pisze:No właśnie o co chodzi z tymi fajkami wodnymi? Jak to jest z nimi? Co to jest, może tak
Wikipedia służy pomocą ;)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Fajka_wodna
Awatar użytkownika
Frog-san
-#
-#
Posty: 670
Rejestracja: 2009-06-22, 22:24

Post autor: Frog-san »

Myślałam, że Wy jakoś mi to wytłumaczycie, no ale dziękuję za link ;P
Awatar użytkownika
Virgo
-#
-#
Posty: 252
Rejestracja: 2009-07-23, 23:14

Post autor: Virgo »

Nie pale i nigdy nie będę. Chociaż czasem (ale bardzo sporadycznie) palimy z bratem smakowe tytonie w fajce wodnej. Bo podobno to bardzo słabo wpływa na zdrowie
apo_19
-#
-#
Posty: 206
Rejestracja: 2009-07-29, 20:20
Lokalizacja: Niederschlesien

Post autor: apo_19 »

Virgo pisze:palimy z bratem smakowe tytonie w fajce wodnej.
to groźne nie jest,a bardzo przyjemne :P
moja mama ostatnio paliła :)
Dudenzz
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2009-07-08, 02:36

Post autor: Dudenzz »

zqpewne dlatego że to, z reguły, wcale nie tytoń :]
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Ludzie co wy za bzdury piszecie. Próbujecie czegoś i nawet nie zdajecie sobie sprawy z konsekwencji, bo kolega/koleżanka powiedziała że to nie jest szkodliwe. Otóż jest, tak samo jak papierosy. Nie chce nikogo pouczać, ale przynajmniej pohamujcie się z wypisywaniem głupot, że fajka wodna nie jest szkodliwa.
Awatar użytkownika
Virgo
-#
-#
Posty: 252
Rejestracja: 2009-07-23, 23:14

Post autor: Virgo »

Ludzie co wy za bzdury piszecie. Próbujecie czegoś i nawet nie zdajecie sobie sprawy z konsekwencji, bo kolega/koleżanka powiedziała że to nie jest szkodliwe. Otóż jest, tak samo jak papierosy. Nie chce nikogo pouczać, ale przynajmniej pohamujcie się z wypisywaniem głupot, że fajka wodna nie jest szkodliwa.

Nie zgodzę się z Tobą nikt z nas nie powiedział że Fajka Wodna nie jest szkodliwa. Ona Tylko w bardzo małym % wpływa na zdrowie. Cała filozofia Fajki wodnej polega na tym że duży % szkodliwego dymu zostaje przefiltrowany i zostaje w wodzie
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Virgo pisze:Nie zgodzę się z Tobą nikt z nas nie powiedział że Fajka Wodna nie jest szkodliwa
Otóż apo_19 napisała, że to nie jest groźne, a ja Ci na to że jest tak samo jak palenie papierosów.

Drogi Virgo pozwolisz że zacytuje pewnie badania:
Dym z nargili zawiera nie tylko uzależniającą nikotynę, ale również inne szkodliwe substancje chemiczne, jak arszenik, chrom, nikiel oraz substancje smoliste, które powodują choroby raka płuc i przewodu pokarmowego.
Ze względu na używany węgiel, dym zawiera duże ilości tlenku węgla, co prowadzi do niedoboru tlenu w krwi i źle wpływa na układ krwionośny.
Więc nie mów mi że palenie sziszy ma znikomy wpływ na zdrowie.
Awatar użytkownika
Virgo
-#
-#
Posty: 252
Rejestracja: 2009-07-23, 23:14

Post autor: Virgo »

Dobrze psychiczna Nie będę się z Tobą kłócił. Ty wiesz swoje ja wiem swoje i tak jest najlepiej :)
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Oj tak jak się za długo pali sziszę to wzrasta poziom dwutlenku we krwi co jest bardzo niebezpieczne a jeśli chodzi o substancje rakotwórcze..... co ich teraz nie ma ;/
Szisza jest the best :D
apo_19
-#
-#
Posty: 206
Rejestracja: 2009-07-29, 20:20
Lokalizacja: Niederschlesien

Post autor: apo_19 »

psychiczna pisze:Otóż apo_19 napisała, że to nie jest groźne, a ja Ci na to że jest tak samo jak palenie papierosów.
a ja ci na to,że to nie to samo,i palenie normalnych fajek jest sto tys razy gorsze od tych wodnych.
Awatar użytkownika
Virgo
-#
-#
Posty: 252
Rejestracja: 2009-07-23, 23:14

Post autor: Virgo »

Szisza jest the best :D
Zgadzam się ;]
Szisza - po Turecku fajka wodna ;D
a ja ci na to,że to nie to samo,i palenie normalnych fajek jest sto tys razy gorsze od tych wodnych.

Popieram !
Awatar użytkownika
Sol_Angelica
-#
-#
Posty: 494
Rejestracja: 2009-07-23, 22:46

Post autor: Sol_Angelica »

Fajki wodne czy normalne - to nie moje życie, nie chcę palić i nie mam zamiaru siebie truć ani innych w swoim otoczeniu.
ODPOWIEDZ