pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Lunatykowanie

Tematy i posty związane ze zjawiskami niewytłumaczalnymi, paranormalnymi.
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

Ja naszczęście nie mam tego problemu. Ale moja kuzynka kiedyś lunatykowała i położyła się spać w łóżku a obudziła się w wanie xD
Awatar użytkownika
Angel
-#
-#
Posty: 182
Rejestracja: 2009-07-25, 09:05

Post autor: Angel »

Nie mam z lunatykowaniem za bardzo problemów. Kiedyś była tylko taka sytuacja: była już późna godzina w nocy a ja obudziłam się, zaczęłam wstawać i szukać obok siebie jakieś rzeczy. To wszystko widziała moja mama i mój brat. Po chwili zmierzyłam ich wzrokiem i dalej poszłam spać. Rano jak mi to opowiadali nic nie pamiętałam z nocy.
Awatar użytkownika
kaśśś177
-#
-#
Posty: 466
Rejestracja: 2009-05-21, 17:18

Post autor: kaśśś177 »

moja siostra lunatykuja jak ma gorączkę
apo_19
-#
-#
Posty: 206
Rejestracja: 2009-07-29, 20:20
Lokalizacja: Niederschlesien

Post autor: apo_19 »

Jak byłam jeszcze dzieckiem to mi się zdarzało chodzić w nocy po pokoju,wychodziłam na korytarz bądź podchodziłam do okna,i strasznie mamrotałam,mama nic nie rozumiała :P
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Moja siostra ma z tym problem.
Ona budzi się w środku nocy, siada na łóżku, zaczyna coś mamrotać, a potem wstaje. Robi rundkę wokół pokoju i znowu kładzie się spać.
Nie zdarza jej się to często. Może raz w miesiącu. Zawsze bałam się ją obudzić.
Awatar użytkownika
Virgo
-#
-#
Posty: 252
Rejestracja: 2009-07-23, 23:14

Post autor: Virgo »

Ja też nie mam z tym problemu.
Ale kiedyś spałem u kolegi w starym domu. Wieczorek kład się na łóżku a rano znalazł się na huśtawce...
Awatar użytkownika
29ala92
-#
-#
Posty: 139
Rejestracja: 2009-08-02, 12:08

Post autor: 29ala92 »

Ja też nie mam tego problemu, ale czasem chciałabym mieć:)
Kiedyś śpię sobie ładnie w nocy, nagle zabiera mi ktoś poduszkę. Jakoś się z tym pogodziłam, wpół przytomna, ale jak zaczęto mi zabierać kołdrę, to odwróciłam się, i coś tam wymamrotałam. Słyszę, a to moja siostra do mnie z pretensją, że nie chcę jej dać kołdry. Nawżeszczałam na nią, że mnie budzi i wtedy ona się obudziła, widać było, że nie wie o co chodzi. Poszła na swoje łóżko i rano nic nie pamiętała. :roll:
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Nie lunatykuje i raczej nie zdarza mi się żebym mówiła przez sen Za to moja przyjaciółka przechodzi samą siebie Kiedyś jak byłyśmy w sanatorium To przeszła cały oddział, pozapalała wszystkim światła i zaczęła krzyczeć pobudka Za nim pielęgniarka się obudziła to ona juz leżała w łóżku i nikt nie wiedział co się stało
Nie mówiąc juz jak kiedyś szła do toalety tylko zamiast do niej to poszła do szafy Z nia to są same cyrki :P
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Jak byłam młodsza zdarzało mi lunatykować, w sumie nie pamiętam tego. Jeszcze tato opowiadał mi, że w środku nocy wyszłam z domu i poszłam w las i wróciłam innym razem po prostu wstawałam i chodziłam po domu. Teraz to minęło, obecnie co noc krzyczę nie wiem dlatego, ale w domu są bardzo zadowoleni z conocnych pobudek :roll:
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

Jestem lunatykiem .
Mam zabiespieczone okna w pokoju i psa który mnie pilnuje .
Straszna sprawa . Ustaje na dłuższy czas a potem ciach i nagle wychodze przez okno <ok>
Luna
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2009-08-18, 09:59

Post autor: Luna »

Ja lunatykuje ale gdy rano się budzę nic nie pamiętam
Ostatnio zmieniony 2009-08-18, 10:29 przez Luna, łącznie zmieniany 3 razy.
kobo
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2010-03-03, 19:27

Post autor: kobo »

Kiedyś mi się zdarzało. Można się trochę potłuc lunatykując.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

o kiedyś mi się zdarzało, chodziłam, uciekałam, gadałam, krzyczałam przez sen. Jakoś z wiekiem mi minęło. Czasami, ale rzadko jeszcze mi się zdarza, szczególnie po szczególnie stresującym dniu.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Czytałam o przypadku, gdzie para chciała spędzić pierwszą noc razem. No i gdy zasnęli dziewczyna zaczęła lunatykować i w tym stanie zaczęła dusić partnera...

To może być naprawdę niebezpieczne. Czy to się da wyleczyć?
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Rose pisze:Czytałam o przypadku, gdzie para chciała spędzić pierwszą noc razem. No i gdy zasnęli dziewczyna zaczęła lunatykować i w tym stanie zaczęła dusić partnera...
o kurcze ciekawie ;p
To może być naprawdę niebezpieczne. Czy to się da wyleczyć?
Nie ma lekarstwa dla lunatyka, potrzebuje on psychoterapii, choć niekiedy stosuje się też farmaceutyki, akupunkturę i uspokajające zioła.
ODPOWIEDZ