pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jak naprawić nasze relacje??

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Kinguss
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2009-01-11, 15:45

Jak naprawić nasze relacje??

Post autor: Kinguss »

Mam problem z pewnym Damianem.
Otóż już od początku roku mnie podrywał. Ja niby się opierałam itd. ale i tak wszyscy w szkole o nas gadali...Moje koleżanki opowiadały mi nawet niestworzone historie na jego temat, więc może dlatego tak postępowałam... Gdy zaprosił mnie na Sylwestra zgodziłam się, ale po pewnym czasie odmówiłam usprawiedliwiając się ,że on jeszcze żadnej miejscówki nie znalazł a mnie koleżanka zaprosiła na imprezę( zrobiłam to przez SMS-a, bo to było w święta). Teraz gdy już wróciłam do szkoły zaczął się dziwnie zachowywać. Pierwszego dnia jeszcze normalnie rozmawialiśmy, zapytał się mnie nawet, jak tam sylwek spędziłam, ale ja oczywiście tamtego dnia miałam zły dzień , więc coś mu tam odburknęłam... W kolejne dni już niby było normalnie, ale już tak często ze mną nie rozmawiał, prawdę mówiąc prawie mnie nie zauważał, a zaczął przystawiać się do moich koleżanek ... Teraz żałuję że tak to rozegrałam... :( Nie wiem jak to naprawić...
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Zobaczył,że nie jesteś zainteresowana nim zachowując się tak,więc odpuścił :roll: Nie dziwię się mu. Zagadaj do niego,tak normalnie.. Co u niego słychać itp. Podejdź do niego w szkole,porozmawiaj.. Albo chociaż napisz sms'a. Żeby widział,że jednak nie jest dla Ciebie "powietrzem"
Kinguss
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2009-01-11, 15:45

Post autor: Kinguss »

Hmm... Bardzo często spędzamy razem przerwy, ale niestety nie tak jakbym chciała... Otóż często jest tak: jetem ja, on i moje dwie koleżanki. Ale on zamiast rozmawiać ze mną (nic do mnie nie mówi, kompletnie nic) to rozmawia, śmieje się z nimi... Jestem obok,a on wogóle mnie nie zauważa, zachowuje się jakby nic. Dużo jest takich sytuacji. Nie wiem, może on już wogóle się nie pogniewał, tylko już mnie nie lubi tak jak dawniej i jest obojętny.... Pewnie tak, niestety...
Ale i tak spróbuję do niego następnym razem coś zagadam, by to sprawdzić...

Sorry, za ten chaos w pisaniu, ale jak się spieszę to tak piszę.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

No właśnie,po prostu podejdź i normalnie zagadaj,tak,jakby się nic nie stało. Jeśli będzie chciał rozmawiać i potoczy się to dobrze,to wyjaśnij mu całą sytuację,bo chłopakowi pewnie jest głupio,że go tak olałaś i dlatego teraz nie zwraca na Ciebie uwagi.
Powodzenia ;)
Kinguss
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2009-01-11, 15:45

Post autor: Kinguss »

Hmmm.. dzięki
Nocturn
-#
-#
Posty: 485
Rejestracja: 2008-12-26, 16:56

Post autor: Nocturn »

Tyowy pies ogrodnika z Ciebie :D Naprawdę, as to cecha wielu nastolatek. Ugania się za Tobąś - fajnie, schlebia Ci to, ale masz go w tyłku, ale jak zaczyna biegać za innymi - ojej, ja chyba go kocham.

Wiesz co? Daruj sobie.
Awatar użytkownika
madafaka
-#
-#
Posty: 135
Rejestracja: 2008-12-30, 10:51

Post autor: madafaka »

Nocturn jak czytam takie wypowiedzi to zawsze mam wrażenie że sa poparte osobistymi doświadczeniami :P A Ty posłuchaj Niki :P Chociaż nastolatkowie zakochują sie co pare miesiecy xD
Nocturn
-#
-#
Posty: 485
Rejestracja: 2008-12-26, 16:56

Post autor: Nocturn »

Nocturn jak czytam takie wypowiedzi to zawsze mam wrażenie że sa poparte osobistymi doświadczeniami :P
Akurat nie są :P
aggusia03
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2009-01-18, 15:05

Post autor: aggusia03 »

Mialam taką sama sytuację i rowiez miał na imię Damian...
Tylko gdy ja chcialam naprawic to co sie zepsuło to on mnie olał... :/
niewidzialna
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2009-01-26, 15:18

Post autor: niewidzialna »

A ja się zgadzam z Nocturn jak dla mnie to podobało ci się ze ktoś się za tobą oganiał skończyło się i ci tego zal itd
no ale jeżeli ci zależy i faktycznie coś do niego czujesz pogadaj z nim a jeżeli nie to daruj sobie i nie rób chłopakowi nadziei
pozdro
lui13
-#
-#
Posty: 264
Rejestracja: 2009-01-07, 15:39

Post autor: lui13 »

Relacje może naprawić tylko czas i obustronna chęć naprawienia relacji..
Przemyślenia, szczere przemyślenia, a resztę zostawić czasowi!
ODPOWIEDZ