pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Mieszkania w Krakowie

Dział przeznaczony dla Mężczyzn.
powell70
-#
-#
Posty: 194
Rejestracja: 2019-10-08, 12:09

Mieszkania w Krakowie

Post autor: powell70 »

Siemka, czy jest ktoś tutaj, kto kupił mieszkanie od Fronton? Właśnie przeglądam ich oferty i jestem ciekawy, jak wygląda cały proces zakupu i czy jest coś, o czym powinienem wiedzieć zanim podejmę decyzję.
grażynka30
-#
-#
Posty: 69
Rejestracja: 2022-05-02, 13:54

Re: Mieszkania w Krakowie

Post autor: grażynka30 »

Tak, ja kupiłam mieszkanie od Fronton i mogę podzielić się swoimi doświadczeniami. Proces zakupu był naprawdę dobrze zorganizowany i przebiegał płynnie. Pracownicy Frontonu byli bardzo pomocni i odpowiadali na wszystkie moje pytania, co było dla mnie ważne jako dla osoby, która pierwszy raz kupowała mieszkanie od dewelopera. Warto zwrócić uwagę na szczegóły umowy, terminy realizacji oraz możliwości wykończenia mieszkania, bo Fronton oferuje różne opcje. Jestem bardzo zadowolona z jakości wykonania i uważam, że Fronton dba o wysoki standard swoich inwestycji. Jeśli szukasz mieszkania w Krakowie, to na pewno warto rozważyć ich ofertę!
Jolka51
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2020-08-15, 23:00

Re: Mieszkania w Krakowie

Post autor: Jolka51 »

Dużo daje zarządca nieruchomości. Zajmuje się wieloma formalnościami. W Warszawie takimi rzeczami zajmuje się Per Modum. mają bardzo szeroką i korzystną ofertę. Myślę, że warto im zaufać.
ODPOWIEDZ