pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Sprzęt do domowej siłowni

Aktualności z boisk piłkarskich.
Ulanek
-#
-#
Posty: 159
Rejestracja: 2022-11-29, 08:16

Sprzęt do domowej siłowni

Post autor: Ulanek »

Ogólnie nie mam dużo miejsca, ale kilka sprzętów treningowych chciałbym u siebie postawić więc jak możecie mi coś pod tym kątem sensownego podpowiedzieć, macie jakiś sprzęt, który warto wybrać ze względu na niezbyt duże rozmiary to dajcie znać jak to wygląda i co można wziąć pod uwagę, by sobie małą siłownię u siebie stworzyć.
Sobso
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2023-01-02, 10:45

Re: Sprzęt do domowej siłowni

Post autor: Sobso »

Ze swoim sprzętem do treningu od dłuższego czasu działa między innymi K-Sport -K-sport.com.pl. Wiele do wyboru sprzętów, a dodatkowo ciekawe także to, że ich sprzęt pojawia się między innymi wśród sprzętów stosowanych na treningach przez Aj Polish American.
Gibon
-#
-#
Posty: 142
Rejestracja: 2022-07-01, 09:55

Re: Sprzęt do domowej siłowni

Post autor: Gibon »

Ławka regulowana ze stojakami to przydatny sprzęt na domowej siłowni. Niektórzy na ławce robią właściwie cały trening z hantlami i gryfem. Na stojakach https://www.k-sport.com.pl/product-pol-321-Lawka-Stojaki-Do-Wyciskania-Skladana-regulowana.html spokojnie zostawisz ciężar. Zauważ, że producent jasno podaje dane techniczne, wizualizacje działania sprzętu i daje wiele opcji dopasowania urządzeń treningowych pod konkretne potrzeby zawodnika.
ODPOWIEDZ