pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Hobby połącz z zyskiem

Forumowe targowisko, czyli kupie, sprzedam, wymienię itp.<br>Nowe wątki tylko dla zasłużonych użytkowników powyżej 10 postów.
purpose
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2011-09-20, 12:30

Hobby połącz z zyskiem

Post autor: purpose »

Jestem pewna, że w waszych domach znajduje się mnóstwo rzeczy, które warto by naprawić. Pamiętacie ten stary bujany fotel z dzieciństwa, albo zepsuty adapter rodziców sprzed lat? Może warto zainteresować się tymi przedmiotami i pomyśleć o ich upcyklingu?

Do waszej dyspozycji oddajemy zupełnie nowy portal "Ładnie Naprawię - Artyści w swoim fachu!". Możecie bezpłatnie zamieszczać opisy i zdjęcia przedmiotów, które chcielibyście przekazać do naprawy i czekać na zgłoszenie osoby, która będzie się chciała nimi zająć.

Życzymy udanych transakcji i zapraszamy: http://www.ladnienaprawie.pl/pl/

[ Dodano: 2012-04-04, 14:17 ]
Witam wszystkich zainteresowanych forumowiczów,

chciałabym Was zaprosić do korzystania z portalu Ładnie Naprawię. Naszym głównym celem jest połączyć lokalnych fachowców - artystów z osobami, które potrzebują ich pomocy w naprawie jakiś ważnych dla nich przedmiotów.

Szukamy ludzi z pasją, dla których praca to nie tylko sposób na zarobek, ale także spełnienie zawodowe, fachowość, zaangażowanie. Jeśli chciałbyś poszukać fachowca, bądź potencjalnego klienta w swoim najbliższym otoczeniu zapraszamy do Ładnie Naprawię. Usługa jest bezpłatna.

Wśród przedmiotów nadal czekających na swojego fachowca - artystę, który mógłby podarować im drugie życie znajdują się między innymi:

- stuletnia książka
- meble "z duszą"
- oldschoolowy sprzęt fotograficzny
- najprawdziwsze organy
- rower ukochany!
- maszyna do szycia
- wiekowe radio
- oraz ulubione, lecz znoszone obuwie

Z drugiej strony znajdują się lokalni fachowcy - artyści, którzy zapewniają, że:

- dadzą drugie życie starym meblom z duszą
- pomogą przerobić zniszczony sweter na spodnie
- lub stare podkoszulki na gustowne dywaniki
- poprawią zniszczony portret
- rozwiążą problem z komputerem lub stroną internetową
- naprawią opony, rowery, gitary i kapelusze
- zaprojektują wymarzony ogród, a potem ochronią go przed szkodnikami
- naprawiają ulubioną biżuterię i stare zabawki z dzieciństwa

W ofercie naprawiających znalazły się także nieco intrygujące usługi takie jak : naprawa "zniszczonego" ciała czy bębnów afrykańskich!

Zapraszamy do korzystania z portalu Ładnie Naprawię. Przyłączysz się? :D
gringot
-#
-#
Posty: 200
Rejestracja: 2018-11-18, 18:50

Re: Hobby połącz z zyskiem

Post autor: gringot »

Uwielbiam czytać książki i często wystawiam im recenzje, w ten weekend udało mi się przeczytać poezje "rzeczy wspólne / common things" Sary jest ona naprawdę bardzo fajna. Jeśli chcesz przeczytać jej opis, to jest on dostępny na stronie https://wydawnictwopoligraf.pl/1554/sara/rzeczy-wspolne-common-things.html
ewbik
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2022-04-28, 11:01

Re: Hobby połącz z zyskiem

Post autor: ewbik »

Też uwielbiam czytać, sprawia mi to ogromną radość i chętnie polecam innym dobre książki. Jednak ostatnio uznałam, że pora na jakąś zmianę i do ręki chwyciłam tomik poezji "Bo ty, bo jesteś, bo z Miłości Jesteś" Ryszarda Maliny, swoją drogą uważam, że te wiersze są bardzo ciekawe i takie głębokie. Jeśli ktoś jest zainteresowany to tutaj jest link do tomiku razem z jego opisem https://wydawnictwopoligraf.pl/publikacje/bo-ty-bo-jestes-bo-z-milosci-jestes/
Tantanka
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2016-08-22, 12:50

Re: Hobby połącz z zyskiem

Post autor: Tantanka »

dla mnie zyskiem jest fakt utrzymania ciala w odpowiedniej kondycji :) a hooby to taniec, chodze solo https://www.spot66.pl/kursy-solo/ i kocham to
ODPOWIEDZ