pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Okna do domu

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
adamgorka
-#
-#
Posty: 206
Rejestracja: 2022-06-21, 14:49

Okna do domu

Post autor: adamgorka »

Możecie mi polecić jakąś firmę, która będzie w stanie zagwarantować dobry wybór jeśli chodzi o okna do domu i tego również kompleksowo rolety, albo jakieś żaluzje? Zależy mi na dopasowaniu koloru do elewacji więc jak możecie to dajcie znać jakąś firmę, która robi okna w wielu kolorach.
rafalwisniewski
-#
-#
Posty: 135
Rejestracja: 2022-08-19, 10:38

Re: Okna do domu

Post autor: rafalwisniewski »

Okna i drzwi w ofercie posiada między innymi Euro Okno - www.eurookno.pl. Polska firma, która produkuje okna od ponad 20 lat. Wygoda z tym, że będzie ewentualnie z ich strony także pomoc przy wyborze okien konkretnego rodzaju, tak by dopasować je odpowiednio do budynku i zapewnić sobie wykonanie na odpowiednim poziomie.
Takowo
-#
-#
Posty: 56
Rejestracja: 2023-02-02, 08:01

Re: Okna do domu

Post autor: Takowo »

Jeśli myślisz o wymianie okien, warto zobaczyć ofertę Gdańskiej Fabryki Okien, szczególnie teraz w trakcie promocji -31% na wrzesień. To jednak jedna trzecia ceny mniej, przy dużych zamówieniach mega się opłaca. Tu https://www.facebook.com/gdanskafabrykaokien masz też namiar na ich fb.
szambelan
-#
-#
Posty: 55
Rejestracja: 2019-09-23, 14:07

Re: Okna do domu

Post autor: szambelan »

Ja tam bym wybrał coś z oknoplastu. By bylo ciepło w domu. Bo potem rachunki rosną niepotrzebnie. A dobre okna sporo potrafią zmienic. W dobrym salonie, jak Sampre w Bydgoszczy, podpowiedzą co i jak. Można brać te minimum Uw 0,9, ale można brać cieplejsze.
ODPOWIEDZ