pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Rolety zewnętrzne

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
Tola97
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2021-04-10, 17:48

Rolety zewnętrzne

Post autor: Tola97 »

Pomału rozglądam się za roletami zewnętrznymi do domu. Okna planujemy wziąć od firmy Drutex, widziałam, że mają też rolety do domu. Myślicie, że warto się na nie zdecydować? Jakie Wy macie w swoich domach i co w ogóle myślicie o tej firmie?
Jolka51
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2020-08-15, 23:00

Re: Rolety zewnętrzne

Post autor: Jolka51 »

Myślę, że to by było dobre rozwiązanie, żeby wszystko wziąć od jednego producenta. Tym bardziej, że wydaje mi się, że Drutex ma raczej dobrą jakość produktów, więc powinniście być z nich zadowoleni. Sama też myślę o produktach od tej firmy do swojego domu.
JacekB
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2019-09-24, 19:27

Re: Rolety zewnętrzne

Post autor: JacekB »

Myślę, że w każdym dobrym salonie z oknami odpowiednio doradzą z roletami. Bo to są różne możliwości. Może być różny montaż i na zewnątrz i nad oknem i we wnęce okna. Najlepiej jak to jest połączone z montażem samych okien, bo to daje dużo większe możliwości montażu. No i warto pomyśleć o tym, by zrobić z mechanizmem elektrycznym. To lepszy system. Ale jak dobry salon, jak Sampre, to powinien od razu takie rozwiązanie doradzić.
delkora
-#
-#
Posty: 82
Rejestracja: 2023-01-15, 18:45

Re: Rolety zewnętrzne

Post autor: delkora »

Decydując się na zakup rolet do naszego domu, wybraliśmy firmę http://em-di.eu/ Ich rolety są solidne i estetyczne, a szeroki wybór modeli pozwolił nam znaleźć idealne rozwiązanie dla każdego pomieszczenia.
ODPOWIEDZ