Zalety i wady tabletek na potencję

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
lucaskruszyna
-#
-#
Posty: 846
Rejestracja: 2019-11-05, 09:31

Zalety i wady tabletek na potencję

Post autor: lucaskruszyna »

Zalety i wady tabletek na potencję i czy kobieta powinna wiedzieć, że coś takiego bierzecie? Jak u was wygląda sytuacja i czy czujecie się dobrze podczas stosunku, czy tabletka nie wali ciśnieniem po gałach? Bardzo proszę o poważną dyskusję, bo widzę, że i tak coraz więcej mężczyzn bierze, więc nie ma sensu ukrywać tematu.
Maciuszek87
-#
-#
Posty: 251
Rejestracja: 2020-08-07, 08:34

Re: Zalety i wady tabletek na potencję

Post autor: Maciuszek87 »

Bez pełnej erekcji nie masz stosunku, więc mężczyzna to strona aktywna. Moim zdaniem tabletki na potencję, szczególnie tańsze alternatywy dla Viagry to absolutna rewolucja. U mnie tabletki nie do końca się sprawdziły, tylko bardziej Kamagra musująca. Podobno musująca forma najlepiej się przyjmuje w ciele, automatyczne działanie związków. Myślę, że to prawda. Podsyłam ulotkę tego, co piję https://potencja.net.pl/kamagra-musujaca-100mg .
olalena
-#
-#
Posty: 29
Rejestracja: 2020-04-29, 08:35

Re: Zalety i wady tabletek na potencję

Post autor: olalena »

Wdzialam, że jakieś są w promocji w aptece aptelia.pl. Maxon bodajże? Zerknijcie na stronę, bo mają najniższe ceny na rynku https://www.aptelia.pl/apteka/k4_2-Aptelia
adamgorka
-#
-#
Posty: 193
Rejestracja: 2022-06-21, 14:49

Re: Zalety i wady tabletek na potencję

Post autor: adamgorka »

Jeżeli potrzebujesz tabletek na potencję z minimalnymi skutkami ubocznymi to może coś takiego https://potencja.net.pl/duratia-90 Akurat zostawiam namiar na dużą dawkę, ale w tym sklepie masz również mniejsze, żeby pod siebie dopasować. Cenowo to się bardzo spina, a komfort w łóżku wraca.
Arata
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2023-01-02, 10:49

Re: Zalety i wady tabletek na potencję

Post autor: Arata »

To jakie tabletki na potencje to też kwestia problemu, ale w sieci można kupić np. w Pewny LEK Extra Super P -Force - https://pewnylek.pl/extra-super-p-force i to połączenie dwóch składników i na erekcję i na opóźnienie wytrysku.
Hahuma
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2023-02-13, 11:25

Re: Zalety i wady tabletek na potencję

Post autor: Hahuma »

Istotną kwestią jest dobranie tabletek pod własne potrzeby, natomiast są w sieci takie sklepy jak https://potencja.net.pl/ gdzie jest dużo tabletek, różne substancje i rożne dawki więc łatwiej cos wybierać co faktycznie zapewni wysoką skuteczność i w praktyce się będzie dobrze sprawdzać.
ODPOWIEDZ