pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jakie kanał filmowy jest waszym zdaniem najlepszy?

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
LadyMargot
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2012-05-24, 20:36
Lokalizacja: Kraków

Jakie kanał filmowy jest waszym zdaniem najlepszy?

Post autor: LadyMargot »

Na jakim kanale lecą Waszym zdaniem najambitniejsze filmy? tzn nie tylko filmy, seriale też wchodzą w grę.. Kiedyś takim kanałem był moim zdaniem canal +, dziś chy a tylko hbo trzyma poziom. W publicznej tv ciężko chyba stwierdzić..
Awatar użytkownika
che
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2011-08-17, 16:11

Post autor: che »

Jak dla mnie to ale kino ma fajne, dobrze dobrane propozycje. Hbo jasne, też dobre, szczególnie jak chodzi o seriale. Chłamu z tv publicznej nie cierpię, tvn robi coraz goresze rzeczy, choć czasem trafi się coś dobrego
Awatar użytkownika
Bandyta
-#
-#
Posty: 110
Rejestracja: 2012-04-12, 23:12
Lokalizacja: Westbound and down

Post autor: Bandyta »

Do kina zwykle nie chodzę, bo filmy, jak wszystko inne, są coraz gorsze, ale Listy do M. pozytywnie mnie zaskoczył. Z telewizji oglądam właściwie tylko sport, a filmy i seriale w internecie. A odpowiadając na pytanie z tematu... Chyba Kino Polska.
lukas8989
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2012-05-10, 18:51

Post autor: lukas8989 »

Wszystko fajnie, ale kto dziś jeszcze ma tv, a już szczególnie w młodszym pokoleniu :P Ja zaczałem wynajmoweć mieszkanie ze znajomymi i jakoś ocja płacenia jeszcze za coś poza publiczną jest dla mnie mało wyobrażalna ;]
Awatar użytkownika
che
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2011-08-17, 16:11

Post autor: che »

Jakoś zaliczam się chyba do "młodego pokolenia", a wzieliśmy sobie z dziewczyną enkę. wydatki rzędu 50 zl mc to nie jest jakiś kosmos, a choćby teraz nie mam problemu z ogarnięciem sobie transmisji z olimpiady, bo sportowych kanałów jest multum jak masz satelitę.
LadyMargot
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2012-05-24, 20:36
Lokalizacja: Kraków

Post autor: LadyMargot »

Ja przeszłam z cyfry jakiś czas temu na n i zdecydowanie jest to nawet na sttudencką kieszeń. Składamy się po jakieś grosze, nawet padł pomysł żeby wziać multiroom, bo wtedy każdy może oglądać co innego (załatwić jakikolwiek odbiornik tv to dziś nie problem..) Telewizja jest niby niemodna, ale jakoś na euro wbijały do nas tłumy znajomych na mecze ;D
Awatar użytkownika
che
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2011-08-17, 16:11

Post autor: che »

Ta, dokładnie to samo miałem z meczami... Niby tv nikt nie ogląda, ale zawsze fajnie sobie popatrzeć na euro ;] Co do cen to enka ma teraz ofertę nawet za 39 zl (i dekoder dostajesz), więc jest to już w ogóle śmiesznie niski wydatek...
lukas8989
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2012-05-10, 18:51

Post autor: lukas8989 »

Dobra, ale po co dopłacać, jak to samomasz w tv normalnie? I za 39 to pewnie jeszcze dostajesz jakiś ledowzipiący dekoder.
LadyMargot
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2012-05-24, 20:36
Lokalizacja: Kraków

Post autor: LadyMargot »

nikt Cie przecież nie zmusza, po prostu ja i che uważamy że jeszcze warto mieć satelitę, nawet dla tych podstawowych kanałów. Dzisiaj jeśli nie nagrywasz to nie potrzebujesz niewiadomo jakiego dekodera. A ofert, choćby w tv en jest dużo, przy niewiele droższych dostaje porządny pakiet filmowy, więc to już zupełnie co innego niż telewizja naziemna, sorry. I dla mnie jakoś HD jest ważna. No ale temat był o ulubionych programach więc może się wypowiedz na tremat ;p
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Co prawda to prawda, Canal+ już nie jest taki dobry. HBO i HBO 2 jest okay no i może Npremium.



_______________________________________
nagrzewnice wodne musisz ją mieć!
delkora
-#
-#
Posty: 82
Rejestracja: 2023-01-15, 18:45

Re: Jakie kanał filmowy jest waszym zdaniem najlepszy?

Post autor: delkora »

Mi bardzo sprawdza się do oglądania strona https://ekino.sx/ Znalazłam tam wszystkie swoje ulubione seriale i mogę je oglądać, kiedy chcę i jak chcę. Dodatkowym plusem dla tej strony jest to, że pozwala oglądać mi tam seriale za darmo.
ODPOWIEDZ