Wakacje

Miejsca które warto odwiedzić
Arata
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2023-01-02, 10:49

Wakacje

Post autor: Arata »

Niby zima, ale coraz więcej znajomych mi mówi, że już myśli o wakacjach i planuje. Może faktycznie trzeba by coś pomyśleć, bo potem się okazuje, że będzie ciężko coś w sensownej cenie na niezłym poziomie znaleźć. Jak możecie coś nad polskim morzem podpowiedzieć to dajcie znać.
Janks
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2023-01-02, 10:48

Re: Wakacje

Post autor: Janks »

Można się spotkać z różnymi ośrodkami nad morzem, które mają przygotowaną ofertę dla rodzin. Na tej zasadzie funkcjonuje także Mauro – Białogon w Sarbinowie - www.bialogon.ta.pl. Miejsce, gdzie faktycznie jest sporo propozycji dla najmłodszych, spotkać można różne oferty jeśli chodzi o atrakcje, duży teren, blisko do morza.
Fiona
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2023-01-31, 07:24

Re: Wakacje

Post autor: Fiona »

My też wakacje lubimy spędzać nad morzem. Lubimy tamtejszy klimat i dobrze nam on służy. W ubiegłe wakacje, w lipcu byliśmy w Rewalu - fajna, klimatyczna miejscowość. Warto odwiedzić, jeśli jeszcze nie byliśmy. Na noclegi polecam Ośrodek Adamówka - https://domki-rewal.com.pl/. Idealne miejsce na spokojny wypoczynek - z dala od hałasu, a blisko morza. Miejsce urocze. Ośrodek jest nowy, nieduży, bezpieczny, ogrodzony, dobrze zagospodarowany teren i wygodne domki.
ODPOWIEDZ