pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Kosmetyki na co dzień

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
vesna
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2019-01-24, 22:42

Re: Kosmetyki na co dzień

Post autor: vesna »

Na co dzień nie wyobrażam sobie nie używać pomadki do ust, moje są super suche i bez pomadki to szybko zaczynają się łuszczyć, pękać. Świetna jest pomadka oeparol, nawilża na długo i ma fajny skład bo i olej z wiesiołka, masło shea i lanolinę. To błyskawicznie działa na usta.
pomidor6
-#
-#
Posty: 33
Rejestracja: 2019-04-30, 17:53

Re: Kosmetyki na co dzień

Post autor: pomidor6 »

skuteczne oczyszczanie czy demakijaż ma ogromny wpływ na ogólną kondycję naszej skóry. Dlatego ja kupiłam sobie dobre kosmetyki do pielegnacji na sklepie www.skin79-polska.pl maja tam bardzo fajne maseczki i peelingi
gringot
-#
-#
Posty: 200
Rejestracja: 2018-11-18, 18:50

Re: Kosmetyki na co dzień

Post autor: gringot »

Linia kosmetyczna https://www.monduniq.pl/pl jest bardzo znana na polskim rynku i warto pomyśleć nad kupnem ich produktów. U mnie w salonie korzystamy właśnie z kosmetyków tego producenta i jesteśmy zadowoleni, nasi klienci także.
głupusia
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2021-12-08, 18:19

Re: Kosmetyki na co dzień

Post autor: głupusia »

Na co dzień używam balsamu z bielendy złote ceramidy świetnie nawilza skórę i pieknie pachnie nie wyobrażam sobie codziennej pielęgnacji bez niego.
anielkamila
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2022-01-20, 20:32

Re: Kosmetyki na co dzień

Post autor: anielkamila »

codziennie uzywam sparkly lips z bielendy świetny balsam do ust nadaje promienny blask i ładnie je nawilża
deszyk
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2022-01-13, 11:28

Re: Kosmetyki na co dzień

Post autor: deszyk »

Na co dzień staram się używam naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych. Z takich do ciała bardzo polecam ten krem do stóp - https://www.izdrowiej.pl/pl/p/ZelKrem-do-Stop-Mocznik-40-Aloes-60-250ml/2925. A poza tym to mega jest marka face boom :)
jowanna
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2022-03-09, 19:31

Re: Kosmetyki na co dzień

Post autor: jowanna »

na codzień uzywam krem Crystal Glow od Bielendy w składzie ma egzotyczny olej abisyński który dobroczynnie wpływa na skórę dla mnie genialny
Tantanka
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2016-08-22, 12:50

Re: Kosmetyki na co dzień

Post autor: Tantanka »

oooj tak jest boski :D teraz co prawda jestem swiezo po zamowieniu kosmetykow na https://www.notino.pl/ ale przy kolejnym zamowie sobie znowu bo zapomnialam o nim
Jolka51
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2020-08-15, 23:00

Re: Kosmetyki na co dzień

Post autor: Jolka51 »

Warto dbać o swoje paznokcie. Ja długo lekceważyłam problem łamliwych paznokci, aż w końcu stał się on nie do wytrzymania. Dzięki odżywce eveline 8w1 stały się wzmocnione i zdecydowanie szybciej rosną. Z czystym sumieniem polecam.
Obrazek
matylda788
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2020-05-27, 21:36

Re: Kosmetyki na co dzień

Post autor: matylda788 »

Często obgryzałam paznokcie, więc non stop się one łamały, niestety. Odkąd zadbałam o ich wzmocnienie, problem obgryzania zniknął. Szczególnie polecam Ci zacząć stosować Eveline Med+ maskę na noc do paznokci. Ma szybkie działanie, a kosztuje niewiele. Polecam wszystkim!
ODPOWIEDZ