POMPY ABS, POMPY HAMULCOWE,


Przetłuszczajace sie włosy

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
elaiga
-#
-#
Posty: 385
Rejestracja: 2018-12-10, 14:13

Przetłuszczajace sie włosy

Post autor: elaiga »

Dziewczyny, mam problem i mam nadzieję, że mi pomożecie. Strasznie przetłuszczają mi się włosy. Już nie wiem, co z tym zrobić. Muszę myć codziennie, to bardzo męczące, a kiedyś mogłam myć co 2-3 dni i było dobrze. Co zastosować? Już naprawdę z tym wysiadam. :(
lucaskruszyna
-#
-#
Posty: 846
Rejestracja: 2019-11-05, 09:31

Re: Przetłuszczajace sie włosy

Post autor: lucaskruszyna »

Ciężko będzie powiedzieć, co zastosować, bo przyczyny mogą być różne. Ja też miałam kiedyś taki problem i testowałam różne preparaty i dopiero ten ostatni mi pomógł. Zobaczyłam gdzieś reklamę tego szamponu http://kv-1.pl/pl/p/Shampoo-Greasy-Scal ... -200ml/385 i jak stosuje go regularnie, to włosy mi się nie przetłuszczają.
Kaja
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2020-11-03, 19:27

Re: Przetłuszczajace sie włosy

Post autor: Kaja »

Osobiście miałam inny problem, mianowicie moje włosy były bardzo suche. Jednak trafiłam na super sklep, w którym polecono mi produkty z serii Insight. Ten sklep oraz ta linia, to https://organicznewlosy.pl/14-wlosy-suche-dry-hair. Dzięki stosowaniu tych kosmetyków, moje włosy szybko wróciły do siebie.
Tola97
-#
-#
Posty: 25
Rejestracja: 2021-04-10, 17:48

Re: Przetłuszczajace sie włosy

Post autor: Tola97 »

Na puszące włosy może pomóc wyłącznie odpowiednia pielęgnacja. W moim przypadku bardzo dobrze sprawdził się szampon na bazie masła Cupuacu. Zadbał o intensywną regenerację włosów i ich nawilżenie. Polecam
Sielka
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2021-01-07, 23:06

Re: Przetłuszczajace sie włosy

Post autor: Sielka »

Wiele osób ma różne problemy z włosami, mój brat przykładowo zaczął bardzo szybko siwieć, dzięki specyfikowi, który polecił mu znajomy GR-7 https://gr-7.eu/ w ciagu kilku dni kolor zacząl powracać. To dzięki stymulacji cebulek włosa. Warto zatem kupować odpowiednie specyfiki do własnych problemów jakie mamy, w tym przypadku z włosami.
Kropek
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2022-09-21, 12:56

Re: Przetłuszczajace sie włosy

Post autor: Kropek »

Jeśli chodzi o produkty do pielęgnacji włosów – to rzuć okiem na firmę Chantal i ich serię Prosalon - https://chantal.com.pl/produkty-profesjonalne/prosalon-professional/, ogólnie ich produkty łączą popularne składniki aktywne z dobrze znanymi i przetestowanym przez fryzjerów formułami. Ogólnie ich produkty skierowane sa do osób, które mają zniszczone włosy i postanawiają coś z tym zrobić ;)
ODPOWIEDZ