pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wakacyjna apteczka

Miejsca które warto odwiedzić
Awatar użytkownika
dejw
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2015-03-23, 23:22
Lokalizacja: ŁDZ

Wakacyjna apteczka

Post autor: dejw »

Witam, mam pytanie, we wrześniu wybieram się z dziewczyną na ponad tydzień nad morze, chcemy zrobić sobie wycieczkę objazdową, spać w namiocie, taki powrót do obozowego klimatu sprzed lat, robimy sobie powoli listę niezbędnych rzeczy i właśnie zatrzymałem się przy apteczce i tutaj mam rozterkę - co Waszym zdaniem musi się znajdować w takiej podróżnej apteczce? Wiadomo, ze staramy się wziąć jak najmniej bagażu, ale z drugiej strony nie chciałbym żadnych zaniedbań jeżeli chodzi o zdrowie, więc wolę wziąć mniej ciuchów, ale dobrze wyposażyć apteczkę - co zabieracie ze sobą na wyjazdy? Znalazłem ciekawą tabelkę z rozpiską https://www.gdziepolek.pl/tematy/wakacyjna-apteczka-jakie-leki-zabrac-na-urlop , ale może polecacie konkretne środki? Albo może macie jakieś doświadczenia, które zweryfikowały wcześniejsze podejście do zawartości apteczki? Będę wdzięczny za każdą odpowiedź. Pozdrawiam! I udanych, bezpiecznych wakacji wszystkim życzę :)
pozdro!
rozmowna22
-#
-#
Posty: 74
Rejestracja: 2022-04-28, 19:26

Re: Wakacyjna apteczka

Post autor: rozmowna22 »

Polecam zabrać ze sobą coś na komary i meszki, aby uniknąć nieprzyjemnych skutków ukąszenia. To co u mnie się sprawdziło to opaska na komary i meszki https://nobzzz.pl/ Idealna dla każdego. Ciekawostką jest to, że została przebadana na żywych komarach i została zarejestrowana w urzędzie produktów leczniczych czym mogą się pochwalić tylko nieliczne środki do walki z komarami. Wykazuje się ogromną skutecznością, co osobiście mogę potwierdzić.
bestkiwi
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2018-08-23, 14:47

Re: Wakacyjna apteczka

Post autor: bestkiwi »

zdecydowanie zabiorę ze sobą Vaxol, ten spray warto aplikować przed kąpielami w morzu, jeziorze, bo będzie chronił przez tzw uchem pływaka, woda nie będzie długo zalegała w uszach i mogą go używać wszyscy domownicy
ODPOWIEDZ