pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Marka Cavoe, wózki dziecięce

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Tola97
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2021-04-10, 17:48

Marka Cavoe, wózki dziecięce

Post autor: Tola97 »

Hej. Niedługo rodzę i zaczynam rozglądać się za wózkiem dla swojej córki. Zastanawiam się czy warto brać wózki dziecięce marki Cavoe pod uwagę?
Jolka51
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2020-08-15, 23:00

Re: Marka Cavoe, wózki dziecięce

Post autor: Jolka51 »

Z moich doświadczeń wynika, że warto zdecydować się na wózki Cavoe. Sama mam model Axo i jest genialny. Nie spodziewałam się tak dobrego wykonania i tak fajnej amortyzacji.
Tola97
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2021-04-10, 17:48

Re: Marka Cavoe, wózki dziecięce

Post autor: Tola97 »

Właśnie też bardzo zależy mi na amortyzacji, bo na pewno będę chciała z córką chodzić chociażby po lesie. Sama możliwość bujania dziecka podczas spacerów mocno mnie uspokaja, bo wiadomo, że z dziećmi różnie bywa ;D
Jolka51
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2020-08-15, 23:00

Re: Marka Cavoe, wózki dziecięce

Post autor: Jolka51 »

No właśnie ta swoboda spacerowania gdzie się chce jest naprawdę bardzo ważna. Skoro masz oczekiwania takie jak ja miałam, to na pewno zadowolona będziesz z Cavoe Axo :)
Tola97
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2021-04-10, 17:48

Re: Marka Cavoe, wózki dziecięce

Post autor: Tola97 »

Byliśmy dziś w sklepie i wybraliśmy Axo. Zapowiada się super, nie mogę się doczekać naszego pierwszego spaceru z tym wózkiem. Dzięki za odpowiedzi, bo to dzięki nim zdecydowałam się na ten wybór
centka
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2021-09-15, 12:33

Re: Marka Cavoe, wózki dziecięce

Post autor: centka »

Wózek z genialną amortyzacją to Axo. Rewelacyjnie sprawdza się w trudnych warunkach. My w tym roku testowaliśmy go na plaży - zdał egzamin śpiewająco
lili
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2021-09-19, 18:03

Re: Marka Cavoe, wózki dziecięce

Post autor: lili »

Axo jest mega! Mam trójkę dzieci i załuję, że przy starszakach nie znałam marki Cavoe. Bardzo dobrze się u nas sprawdza, wózek łatwo się prowadzi, ma amortyzację i jest pojemny. Duży plus za kosz na zakupy.
lektor
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-12-06, 10:21

Re: Marka Cavoe, wózki dziecięce

Post autor: lektor »

Wózki Riko są też bardzo fajne, polecam spojrzeć na model Riko Basic Pastel jak szukacie wózka 2w1 bądź 3w1 solidnego i w rozsądnej cenie. Te wózki są na tyle fajne, że nawet nie ma co myśleć o używanych. Koła na każdy teren, w gondoli dużo miejsca, w zestawie torba i inne potrzebne dodatki.
ODPOWIEDZ