pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Własny sklep internetowy na selly shop - system ratalny?

Tematy na temat pracy, bezrobocia, rynku.
karo.joan
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2020-09-16, 17:54

Własny sklep internetowy na selly shop - system ratalny?

Post autor: karo.joan »

Planuję założyć własny sklep internetowy z akcesoriami dla fryzjerów. Wiem, że będzie on działał w oparciu o Selly Shop. Przydałby mi się do niego jakiś system ratalny. Duzo dobrego słyszałam o iRaty, cz ktoś może używał go w takim połączeniu? Chętnie poczytam o tym, jak on się sprawdza :) A może jakiś inny byłby lepszy?
leniak
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2022-01-06, 20:59

Re: Własny sklep internetowy na selly shop - system ratalny?

Post autor: leniak »

iRaty to jeden z popularniejszych w Polsce systemów ratalnych, można więc go wybierać bez większego zastanowienia :D Tutaj jest dużo wyjaśnione na temat współpracy z nimi https://www.platformafinansowa.pl/wspolpraca, z selly shop też wszystko dobrze działa.
hannek
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2022-01-07, 10:25

Re: Własny sklep internetowy na selly shop - system ratalny?

Post autor: hannek »

iRaty jest bardzo stabilnym systemem ratalnym. Miałam do czynienia tylko z nim, nie było żadnych problemów w działaniu. Myślę że to może być dobry wybór, ale sama na sklepach internetowych nie znam się jakoś bardzo ;)
deszyk
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2022-01-13, 11:28

Re: Własny sklep internetowy na selly shop - system ratalny?

Post autor: deszyk »

Sklep na selly shop jest na tyle wygodny, że w sumie to współpracuje z większością znanych i popularnych systemów ratalnych. Jak najbardziej możesz więc wybrać iRaty bez obaw :)
karo.joan
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2020-09-16, 17:54

Re: Własny sklep internetowy na selly shop - system ratalny?

Post autor: karo.joan »

leniak pisze: 2022-01-06, 21:03 iRaty to jeden z popularniejszych w Polsce systemów ratalnych, można więc go wybierać bez większego zastanowienia :D Tutaj jest dużo wyjaśnione na temat współpracy z nimi https://www.platformafinansowa.pl/wspolpraca, z selly shop też wszystko dobrze działa.
Faktycznie przydatny link. Ja jestem już właściwie zdecydowana na iRaty, mają bardzo dobre opinie i proste zasady działania.
deszyk
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2022-01-13, 11:28

Re: Własny sklep internetowy na selly shop - system ratalny?

Post autor: deszyk »

karo.joan pisze: 2022-02-04, 11:04
leniak pisze: 2022-01-06, 21:03 iRaty to jeden z popularniejszych w Polsce systemów ratalnych, można więc go wybierać bez większego zastanowienia :D Tutaj jest dużo wyjaśnione na temat współpracy z nimi https://www.platformafinansowa.pl/wspolpraca, z selly shop też wszystko dobrze działa.
Faktycznie przydatny link. Ja jestem już właściwie zdecydowana na iRaty, mają bardzo dobre opinie i proste zasady działania.
I jak tam działa to iRaty? :) Bo jestem ciekawa
leniak
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2022-01-06, 20:59

Re: Własny sklep internetowy na selly shop - system ratalny?

Post autor: leniak »

Póki co nie mam żadnych problemów z iRaty. Wszystko działa płynnie, nie ma się do czego doczepić. Co prawda na razie nie skorzystało jakoś bardzo dużo klientów z tego, ale wszystko jest w jak najlepszym porządku.
deszyk
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2022-01-13, 11:28

Re: Własny sklep internetowy na selly shop - system ratalny?

Post autor: deszyk »

Dobrze wiedzieć. Takie systemy ratalne są coraz częściej używane i generalnie to fajna opcja więc w każdym sklepie moim zdaniem powinna być taka opcja. iRaty najwyraźniej jest jedną z lepszych :)
karo.joan
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2020-09-16, 17:54

Re: Własny sklep internetowy na selly shop - system ratalny?

Post autor: karo.joan »

Po czasie mogę przyznać, że iRaty bardzo dobrze sie sprawdza. Mi dobrze działa w sklepie, mam go na Selly Shop. Polecam jeśli ktoś szuka takiego systemu :)
deszyk
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2022-01-13, 11:28

Re: Własny sklep internetowy na selly shop - system ratalny?

Post autor: deszyk »

karo.joan pisze: 2022-05-03, 12:06 Po czasie mogę przyznać, że iRaty bardzo dobrze sie sprawdza. Mi dobrze działa w sklepie, mam go na Selly Shop. Polecam jeśli ktoś szuka takiego systemu :)
Mam takie same odczucia jeśli chodzi o iRaty, ja też mam doświadczenie w połączeniu z Shoplo i tam też spoko działało wszystko :)
leniak
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2022-01-06, 20:59

Re: Własny sklep internetowy na selly shop - system ratalny?

Post autor: leniak »

Powiedzcie mi, jak w ogóle wygląda z korzystaniem z iRaty w waszym przypadku? Klientów przybywa korzystających z tego, utrzymuje się to na takim samym poziomie, czy jak? Bo jestem ciekawa czy to rozwija sklep czy raczej nie zmienia zbyt dużo.
karo.joan
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2020-09-16, 17:54

Re: Własny sklep internetowy na selly shop - system ratalny?

Post autor: karo.joan »

leniak pisze: 2022-07-04, 15:21 Powiedzcie mi, jak w ogóle wygląda z korzystaniem z iRaty w waszym przypadku? Klientów przybywa korzystających z tego, utrzymuje się to na takim samym poziomie, czy jak? Bo jestem ciekawa czy to rozwija sklep czy raczej nie zmienia zbyt dużo.
Raczej nie zauważyłam jakiejś zmiany w jedną czy drugą stronę tak naprawdę. Chyba nie ma to znaczenia zbyt dużego... :)
leniak
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2022-01-06, 20:59

Re: Własny sklep internetowy na selly shop - system ratalny?

Post autor: leniak »

karo.joan pisze: 2022-07-06, 09:33
leniak pisze: 2022-07-04, 15:21 Powiedzcie mi, jak w ogóle wygląda z korzystaniem z iRaty w waszym przypadku? Klientów przybywa korzystających z tego, utrzymuje się to na takim samym poziomie, czy jak? Bo jestem ciekawa czy to rozwija sklep czy raczej nie zmienia zbyt dużo.
Raczej nie zauważyłam jakiejś zmiany w jedną czy drugą stronę tak naprawdę. Chyba nie ma to znaczenia zbyt dużego... :)
Też właśnie mam takie wrażenie, że nie ma to znaczenia ale jestem ciekawa opinii. Ja z iRaty korzystam w swoim sklepie dopiero od 3 miesięcy więc póki co zbyt dużo do powiedzenia na ten temat nie mam
karo.joan
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2020-09-16, 17:54

Re: Własny sklep internetowy na selly shop - system ratalny?

Post autor: karo.joan »

Teraz przed świętami widać większe zainteresowanie samą ofertą iRaty. Myślę więc, że jeśli ktoś się zastanawia nad wdrożeniem takiego systemu, to chyba teraz jest najlepsza okazja ku temu :)
ODPOWIEDZ