POMPY ABS, POMPY HAMULCOWE,


Dobry prawnik

Forumowe targowisko, czyli kupie, sprzedam, wymienię itp.<br>Nowe wątki tylko dla zasłużonych użytkowników powyżej 10 postów.
maitr
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2018-03-27, 18:45

Post autor: maitr »

Dobry adwokat to podstawa sukcesu podczas sprawy rozwodowej. Każdy powinien brać pod uwagę doświadczenie adwokata, oraz jego sukcesy oraz popularność. Trzeba również zwracać uwagę na specjalizację adwokata. Od rozwodów najlepszy będzie specjalista od prawa rodzinnego. https://adwokat-lukowicz.pl/
gringot
-#
-#
Posty: 200
Rejestracja: 2018-11-18, 18:50

Re: Dobry prawnik

Post autor: gringot »

Świetnym prawnikiem jest Pan Michał Mindykowski z kancelarii http://www.mindykowski.pl/ ja korzystałem z jego usług i jestem zadowolony. Myślę, że warto korzystać z doświadczonych i wyuczonych prawników, aby wygrać sprawę i jak widać tak właśnie jest.
coco2
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2021-11-26, 13:11

Re: Dobry prawnik

Post autor: coco2 »

Od siebie mogę dodać że jeżeli potrzebowałbym pomocy prawnej to zgłosiłbym się do kancelarii https://www.norekwspolnicy.pl/ Niejednokrotnie pomogli moim znajomym w wielu trudnych sprawach. Na pewno warto im zaufać, za każdym razem staja na wysokości zadania.
KrzysiekNaw
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2022-05-29, 23:12

Re: Dobry prawnik

Post autor: KrzysiekNaw »

Jeśli chodzi o Poznań to polecam kancelarię Koschel-Sturzbecher . Wieloletnie doświadczenie, szeroki zakres usługi i znajomość wielu gałęzi prawa. Z doświadczenia własnego wiem, że są bardzo skuteczni.
ODPOWIEDZ