pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Kosmetyki ręcznie robione

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Lucka
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2022-05-19, 09:55

Kosmetyki ręcznie robione

Post autor: Lucka »

Czy któraś z Was robi samodzielnie leki? Wiem, że ostatnio jest moda na takie "naturalne" kosmetyki, ale szczerze powiem, że ja chyba nie mam do tego głowy. A słyszałam, że w DOZie jest możliwość zamówienia takiego kosmetyku, kremy czy balsamu robionego ręcznie, wiecie coś na ten temat?
Ania
-#
-#
Posty: 83
Rejestracja: 2020-04-29, 22:33

Re: Kosmetyki ręcznie robione

Post autor: Ania »

Realizowałam jakiś czas temu w dozie receptę na lek recepturowy, była to maść na AZS od dermatologa, byłam bardzo zadowolona. Więc pewnie kosmetyk też mogą wykonać :)
lektor
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-12-06, 10:21

Re: Kosmetyki ręcznie robione

Post autor: lektor »

Naturalne kosmetyki jak najbardziej ale takie z Herbapol Polana . Ręcznie robione? Nie widzę takiej potrzeby jak mamy dostępne od ręki super produkty w dobrej cenie i bardzo skuteczne. Kosmetyki z Herbapol Polana są przeznaczone do różnych cer, poza tymi do pielęgnacji twarzy mają także w ofercie takie do ciała i do włosów.
Jolka51
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2020-08-15, 23:00

Re: Kosmetyki ręcznie robione

Post autor: Jolka51 »

Chociaż takie kosmetyki to świetna sprawa, na pewno z ich pomocą nie uda Ci się pozbyć wszystkich problemów. W przypadku słabych paznokci nic nie sprawdza się tak dobrze jak odżywka eveline SOS. Przerabiałam ten temat wiele razy - to odżywka, któa działa szybko i dobrze.
Obrazek
marek38
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2022-09-03, 18:02

Re: Kosmetyki ręcznie robione

Post autor: marek38 »

Z kosmetyków jakiej firmy korzystacie w Waszym przypadku i dlaczego? Posiadacie sprawdzone produkty, z których regularnie korzystacie? Zainteresowanym polecam artykuł na stronie https://modnyblog.pl/ziolowe-kosmetyki-klorane-pielegnacja-na-najwyzszym-poziomie .
Awatar użytkownika
Porefan303
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2022-09-19, 15:17
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Kosmetyki ręcznie robione

Post autor: Porefan303 »

Moja żona również korzysta z kosmetyków robionych ręcznie :)
Tola97
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2021-04-10, 17:48

Re: Kosmetyki ręcznie robione

Post autor: Tola97 »

To bardzo fajne rozwiązanie, jednak nie zamieniłabym swojej odżywki SOS od marki eveline na żadną inną. Próbowałam wielu odżywek i żadne nie przyniosły tak fantastycznych rezultatów jak ta!
Obrazek
matylda788
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2020-05-27, 21:36

Re: Kosmetyki ręcznie robione

Post autor: matylda788 »

Koniecznie musicie zadbać o kondycję swoich paznokci. Moim zdaniem świetna jest odżywka Eveline - Diament. Pięknie wzmacnia i utwardza paznokcie. Po niej w ogóle nie są one łamliwe. Jak najbardziej takie produkty warto polecać. Daje efekty na długo!

Obrazek
Ania
-#
-#
Posty: 83
Rejestracja: 2020-04-29, 22:33

Re: Kosmetyki ręcznie robione

Post autor: Ania »

Przychodzę z informacją, że jeśli chodzi o wykonywanie leków recepturowych w DOZie, to bez problemu możecie zamówić również krople do oczu.
leexa
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2021-05-16, 23:52

Re: Kosmetyki ręcznie robione

Post autor: leexa »

chyba wszystko robią w dozie bez problemu, kremy, maści, płukanki, krople, co potrzeba :) Mają do tego przeznaczone zaplecze, więc w razie czego leki recepturowe bez problemu zrobią.
Fiona
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2023-01-31, 07:24

Re: Kosmetyki ręcznie robione

Post autor: Fiona »

Nie robię sama kosmetyków. Szkoda mi na to czasu. Tym bardziej, że teraz można kupić świetne kosmetyki bez problemu. Od jakiegoś czasu stosuję kosmetyki z serii Bielenda Professional, które kupuję w sklepie https://onlyprof.pl/. Rewelacyjna jakość, ogromny wybór kosmetyków i do codziennej domowej pielęgnacji i do pielęgnacji po różnego typu zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Kosmetyki te używane są także w salonach i gabinetach kosmetycznych, co najlepiej swiadczy o ich jakości.
ODPOWIEDZ