pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jak przejść na swoje?

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
agnieszka729
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2014-09-23, 10:30

Jak przejść na swoje?

Post autor: agnieszka729 »

Mam problem, ponieważ mam 24 lata, zarabiam,pracuję uczciwie i ciągle nie stać mnie nawet na wynajem, co u mówić o kredycie. Nie chcę mieszkać z chłopakiem na siłe tylko po to, żeby wyprowadzić się od rodziców. Chcę przejść na swoje SAMA. Czy ktoś ma podobny problem? Jak sobie radzicie, to do osób, które juz mieszkają same.
Dla zainteresowanych tematem ciekawy blog przy okazji https://juznaswoim.wordpress.com/.
crespg
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2015-03-27, 09:13

Post autor: crespg »

Jeśli posiadasz odpowiedni budżet i pracę, to nie powinno być problemu.
pw01
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2015-06-23, 08:21
Kontakt:

Post autor: pw01 »

Praca i chęć zmiany czegoś w swoim życiu zabezpieczenie i nie ma żadnego problemu .
Karamanka
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-09-23, 09:31

Post autor: Karamanka »

W tych czasach nie opłaca się wynajmowac mieszkań, bo kwota kredytu jest tylko trochę wyższa od kwoty wynajmu. Lepiej kupić swoje i w swoje mieszkanie inwestować



__________
www.wybierzmeble.pl/orac-decor/
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Karamanka pisze:W tych czasach nie opłaca się wynajmowac mieszkań, bo kwota kredytu jest tylko trochę wyższa od kwoty wynajmu. Lepiej kupić swoje i w swoje mieszkanie inwestować/
To prawda. Mnie podobają się takie deweloperskie mieszkania. Sporo ładnych nowych mieszkań w Warszawie Śródmieście na sprzedaz-mieszkan.eu widziałam. Najbardziej podobają mi się te 3-pokojowe, trzeba już myśleć przyszłościowo :)
Awatar użytkownika
MarcinGaw
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-11-10, 09:59
Lokalizacja: Sierpc

Post autor: MarcinGaw »

To ważna decyzja. Lepiej trochę zaoszczędź.
Być nikim, ale sobą, w świecie, który robi wszystko, co w jego mocy, dniami i nocami, by zrobić z ciebie przeciętniaka...
Mera
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2022-05-19, 08:27

Re: Jak przejść na swoje?

Post autor: Mera »

No ale to chyba troche nierealistyczne wymagania bo praktycznie nikogo w tym wieku nie stać na samodzielny wynajem, o ile nie robi od początku w jakimś korpo z ponad 3500 na rękę xD Niemal wszyscy wynajmują z kimś żeby rozłożyć koszty.
ODPOWIEDZ