pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Remont

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
lucaskruszyna
-#
-#
Posty: 846
Rejestracja: 2019-11-05, 09:31

Remont

Post autor: lucaskruszyna »

Szukam dobrej firmy remontowej w Warszawie, która będzie mogła zająć się kompleksowym remontem mieszkania. Kupiłem mieszkanie, które jest do remontu i szukam firmy, która będzie się mogła tym kompleksowo dla mnie zająć. Jak macie jakiegoś wykonawcę to dajcie namiar, chętnie z podpowiedzi skorzystam.
pionek
-#
-#
Posty: 63
Rejestracja: 2021-08-30, 14:37

Re: Remont

Post autor: pionek »

Ostatnio skończyliśmy remont i jesteśmy zadowoleni. Wybraliśmy do sypialni panele winylowe firmy MODULEO LAYRED ze sklepu https://podlogi24.net/panele-panele-winylowe-na-click-layred-eir-by-moduleo-o_c_1739_1.html jest to najlepsza kolekcja "EIR". Jak nie wiecie jaką podłogę u siebie zrobić, to ja polecam właśnie taką.
malra
-#
-#
Posty: 128
Rejestracja: 2016-07-19, 21:38

Re: Remont

Post autor: malra »

Remontami w miarę możliwości zajmujemy się sami z mężem. W ostatnim czasie dokonywaliśmy metamorfozy salonu gdzie na jedną ze ścian kładliśmy płytki imitujące cegłę. Wybraliśmy płytki z elastycznego klinkieru Elabrick, które produkowane ręcznie pięknie się prezentują i tworzą fajny klimat wnętrza. Płytki te są łatwe w obróbce i sposób ich układania jest bardzo prosty, a klej to również fuga więc naprawdę prace postępują szybko. Efekt jest szybko widoczny co mnie jako wykonawcę bardzo satysfakcjonowało i zachęcało do dalszych prac.
ODPOWIEDZ