pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Szukam wykonawcy do zrobienia fotowoltaiki.

Tematy na temat pracy, bezrobocia, rynku.
Maciuszek87
-#
-#
Posty: 251
Rejestracja: 2020-08-07, 08:34

Szukam wykonawcy do zrobienia fotowoltaiki.

Post autor: Maciuszek87 »

Szukam wykonawcy do zrobienia fotowoltaiki. Jeśli macie jakieś doświadczenia z firmami, które się tym zajmują i możecie mi ewentualnie polecić coś pod tym katem to dawajcie znać. Szukam firmy, która będzie w stanie pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań i potem będzie dbała o wykonanie i sprawowała nad taką instalacją nadzór techniczny. Jeśli możecie mi kogoś polecić to dajcie znać.
miki789
-#
-#
Posty: 258
Rejestracja: 2019-05-10, 13:15

Re: Szukam wykonawcy do zrobienia fotowoltaiki.

Post autor: miki789 »

U mnie fotowoltaika była robiona przez https://www.at-krotoszyn.pl/ i jeśli chodzi o ich propozycje to jestem zadowolony. Kompleksowe podejście do tematu, bo nie tylko wykonanie, ale wcześniej pomoc przy wyborze właściwych rozwiązań. Poza tym też obsługa techniczna teraz po wykonaniu. Zadowolony jestem :)
malra
-#
-#
Posty: 128
Rejestracja: 2016-07-19, 21:38

Re: Szukam wykonawcy do zrobienia fotowoltaiki.

Post autor: malra »

Skontaktuj się z firmą Hymon. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem, która zajmuje się wykonaniem instalacji fotowoltaicznej od A do Z. Wykonuje to profesjonalnie począwszy na audycie i skończywszy na serwisowaniu aby instalacja działała bez usterki przez wiele lat.
Cetaji
-#
-#
Posty: 47
Rejestracja: 2023-04-24, 14:32

Re: Szukam wykonawcy do zrobienia fotowoltaiki.

Post autor: Cetaji »

Możliwe, że dopasowanie instalacji będzie łatwiejsze z pomocą doświadczonych firm. Na stronie www.sunekoenergy.com.pl opisane są informację o wykonywanych instalacjach, możliwościach jakie daje również magazyn energii. Można także uzupełnić formularz z informacjami o budynku, dzięki czemu łatwiej będzie dobrać instalację.
ODPOWIEDZ