pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jak spędzasz wolny czas?

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Ja staram się wypocząć, najczęściej oglądam filmy, czytam, albo zwyczajnie idę się zdrzemnąć.
iryska123
-#
-#
Posty: 201
Rejestracja: 2016-06-09, 14:46

Post autor: iryska123 »

Oglądam z facetem ulubiony serial ;) a czasem gdzieś jedziemy ;)
malra
-#
-#
Posty: 128
Rejestracja: 2016-07-19, 21:38

Post autor: malra »

Zwiedzam zabytki naszych polskich miast. Ostatnim takim miejscem, które odwiedziłam był Poznań. Przepiękne miasto z urokliwym Starym Rynkiem. Zatrzymałam się wówczas na nocleg w Art Hostel. Przytulnym miejscu gdzie w ciszy i spokoju można było odpocząć po całodniowym zwiedzaniu. Tak bardzo mi się tam spodobało, że na weekend rozpoczynający się 11 listopada zarezerwowałam tam również nocleg. Postanowiłam zabrać swą mamę na rogale Marcińskie sławne na całą Polskę jak i w niektórych zakątkach świata. Lokalizacja Hostelu nieopodal ulicy Św. Marcina pozwoli nam na całodniowe uczestnictwo w obchodach imienin tej ulicy i licznych atrakcjach.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Ja w wolnym czasie spotykam się ze znajomymi. To mnie najbardziej cieszy.
goral33
-#
-#
Posty: 157
Rejestracja: 2014-11-12, 13:41
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Post autor: goral33 »

Ja chętnie jeżdżę na rowerze i zajmuje się swoim jednośladem, ale lubię też patrzyć na mamę i siostrę jak męczą się z zakładaniem ogrodu, ja jako rodzinne bez talencie mam wtedy wolne ;d :jupi:
Martuśśka_658
-#
-#
Posty: 93
Rejestracja: 2016-06-14, 10:09

Post autor: Martuśśka_658 »

Ja lubię czytać książki i oglądać filmy.
gringot
-#
-#
Posty: 200
Rejestracja: 2018-11-18, 18:50

Re: Jak spędzasz wolny czas?

Post autor: gringot »

Uwielbiam ten czas spędzać z dziewczyną, wieczorami zazwyczaj oglądamy darmowe seriale online, które są dostępne na vod https://www.ogladaj.to/ Myślę, że i wy dla siebie znajdziecie jakieś fajne filmy online do dobejrzenia.
pionek
-#
-#
Posty: 63
Rejestracja: 2021-08-30, 14:37

Re: Jak spędzasz wolny czas?

Post autor: pionek »

Często wieczorami czytam sobie książki, jest to dla mnie relaks, odstresowywuje się przy tym. Literatura piękna "A kysz! Klasztornice!" Plewak Doroty https://wydawnictwopoligraf.pl/1660/plewak-dorota/a-kysz-klasztornice.html jest świetna, zachęcam do przeczytania.
malra
-#
-#
Posty: 128
Rejestracja: 2016-07-19, 21:38

Re: Jak spędzasz wolny czas?

Post autor: malra »

W dobie pandemii spędzanie wolnego czasu bardzo się zmieniło. Już nie wyjeżdżam tak często, a wręcz przeciwnie spędzam czas przed tv oglądając programy rozrywkowe czy filmy. W dobie pracy w domu jaki i zajęć zdalnych musiałam zmienić pakiet internetu na większy i znacznie szybszy. Skorzystałam z oferty Elpos i zamówiłam pakiet internetu połączony z kablówką i tak oto moje zainteresowanie szklanym ekranem znacznie wzrosło :)
ewbik
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2022-04-28, 11:01

Re: Jak spędzasz wolny czas?

Post autor: ewbik »

Lubię uciekać w świat literatury i czytania książek, bardzo mnie to odpręża i daje dużo spokoju, mogę się wtedy całkowicie odciąć od świata. Czytam sobie właśnie ciekawy tomik poezji "Pogotowie poetyckie". Miałam okazję czytać pierwszy tomik tego samego autora "W magicznej komnacie". O ile ten pierwszy zawierał bardziej rozbudowane wiersze miłosne, o tyle ten obecny jest zupełnie inny- zarówno w tematyce, jak i w formie. Pogotowie Poetyckie zawiera krótkie wiersze poruszające mniej romantyczne tematy, bo dotyczące medycyny, tym niemniej nie brak w nich głębi i emocji. Jeżeli kogoś interesuje taki rodzaj literatury to bardzo polecam zajrzeć na stronę https://wydawnictwopoligraf.pl/publikacje/pogotowie-poetyckie/
magda
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2022-05-15, 20:54

Re: Jak spędzasz wolny czas?

Post autor: magda »

Bardzo lubię w wolnym czasie oglądać sobie jakieś fajne filmy i seriale, najczęściej oglądam je na stronie https://ekino.sx/ Jest tam dużo fajnych opcji do obejrzenia i co najważniejsze wszystko jest za darmo, a można obejrzeć wiele nowości kinowych.
ODPOWIEDZ