pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Riko Basic - tani, ale dobry??

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Jolka51
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2020-08-15, 23:00

Riko Basic - tani, ale dobry??

Post autor: Jolka51 »

Niestety na kupno wózka nie zostało mi zbyt dużo pieniędzy, dlatego poszukałam wózka, który mieściłby się w moim przedziale cenowym. Jedynym, który dobrze wyglądał i miał pozytywne opinie jest Riko Basic. Co o nim powiecie??
Tola97
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2021-04-10, 17:48

Re: Riko Basic - tani, ale dobry??

Post autor: Tola97 »

Świetny wybór - wózek fajnie radzi sobie w każdych warunkach. Jest lepszy niż niejeden droższy wózek.
Jolka51
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2020-08-15, 23:00

Re: Riko Basic - tani, ale dobry??

Post autor: Jolka51 »

Masz ten wózek?! Może mogłabyś mi opowiedzieć o nim coś ciekawego?? Może powiesz skąd taki wybór i co najbardziej odpowiada Ci w tym wózku??
Tola97
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2021-04-10, 17:48

Re: Riko Basic - tani, ale dobry??

Post autor: Tola97 »

Wózek przekonał mnie do siebie przede wszystkim ceną. To był jedyny wózek w tej cenie, który naprawdę wydawał się solidny i bezpieczny. Moje pierwsze wrażenie nie było złudne, a wózek służy mi do tej pory - już dwa i pół roku <3
Jolka51
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2020-08-15, 23:00

Re: Riko Basic - tani, ale dobry??

Post autor: Jolka51 »

Super! Twoje odpowiedzi mi naprawdę dużo dały, więc bardzo Ci za nie dziękuję. Na pewno w poniedziałek zabierzemy się za zamówienie go. Pozdrawiam :)
lektor
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-12-06, 10:21

Re: Riko Basic - tani, ale dobry??

Post autor: lektor »

Moja córa też jeździ w tym wózku i nie mogę mu nic zarzucić. Wykonany jest bardzo dobrze, waga dla mnie też w porządku żeby wnieść na piętro na przykład. Koła pompowane to wszędzie można wjechać, ogólnie tylko polecać.
ODPOWIEDZ