Cięcie laserem, ciecie laserem tmc technik, cięcie laserem blach, cięcie laserem wielkopolska

Własny sklep internetowy na selly shop - system ratalny?

Tematy na temat pracy, bezrobocia, rynku.
karo.joan
VIP
VIP

Własny sklep internetowy na selly shop - system ratalny?

Post autor: karo.joan »

Planuję założyć własny sklep internetowy z akcesoriami dla fryzjerów. Wiem, że będzie on działał w oparciu o Selly Shop. Przydałby mi się do niego jakiś system ratalny. Duzo dobrego słyszałam o iRaty, cz ktoś może używał go w takim połączeniu? Chętnie poczytam o tym, jak on się sprawdza :) A może jakiś inny byłby lepszy?
leniak
VIP
VIP

Re: Własny sklep internetowy na selly shop - system ratalny?

Post autor: leniak »

iRaty to jeden z popularniejszych w Polsce systemów ratalnych, można więc go wybierać bez większego zastanowienia :D Tutaj jest dużo wyjaśnione na temat współpracy z nimi https://www.platformafinansowa.pl/wspolpraca, z selly shop też wszystko dobrze działa.
hannek
VIP
VIP

Post autor: hannek »

iRaty jest bardzo stabilnym systemem ratalnym. Miałam do czynienia tylko z nim, nie było żadnych problemów w działaniu. Myślę że to może być dobry wybór, ale sama na sklepach internetowych nie znam się jakoś bardzo ;)
deszyk
VIP
VIP

Post autor: deszyk »

Sklep na selly shop jest na tyle wygodny, że w sumie to współpracuje z większością znanych i popularnych systemów ratalnych. Jak najbardziej możesz więc wybrać iRaty bez obaw :)
ODPOWIEDZ