pompy abs, abs pump

wiercenie studni

panele

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
lucaskruszyna
-#
-#
Posty: 846
Rejestracja: 2019-11-05, 09:31

panele

Post autor: lucaskruszyna »

Jeśli macie jakąś sprawdzoną firmę, która zajmuje się fotowoltaiką i możecie ją polecić to dajcie jakiś namiar. Zależy mi na firmie z doświadczeniem, która faktycznie dobrze zna tematykę i jednocześnie pomoże mi również ogarnąć takie kwestie jak mianowicie dofinansowanie, które ewentualnie będzie można do takiej instalacji uzyskać. Jeśli coś pod tym kątem możecie podpowiedzieć to dawajcie znać jak to wygląda.
sochaarek
-#
-#
Posty: 231
Rejestracja: 2020-12-23, 09:58

Re: panele

Post autor: sochaarek »

Jeśli chodzi o moje doświadczenia z fotowoltaiką to zdecydowanie polecam taką inwestycję. Świetna opcja, którą warto brać pod uwagę. U mnie instalację robiła firma Woltanic (www.woltanic.pl) i jestem także z ich obsługi zadowolony. Duże doświadczenie jeśli chodzi o wykonanie paneli więc jak ktoś będzie chciał w tym kierunku zainwestować to wydaje mi się, że na ich ofertę faktycznie będzie można liczyć.
dominiczka
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2020-10-21, 11:39

Re: panele

Post autor: dominiczka »

Fotowoltaika to świetne rozwiązanie, które najlepiej połączyć z pompą ciepła. Wtedy staje się to naprawdę ekologiczne! Kupiłam dom juz z panelami na dachu, a pompę ciepła zainstalowali mi panowie z Netsu. Świetna ekipa, a dzięki pompie mam w domu klimatyzację w upały i ogrzewanie w zimie.
nomik
-#
-#
Posty: 31
Rejestracja: 2021-01-21, 17:18

Re: panele

Post autor: nomik »

To powiem Wam, ze jak ktoś z Was szuka pracy w takiej branży to polecam tą firmę https://bud-invest.com/pl
Tutaj macie możliwość rozwoju i pracy na nowoczesnych technologiach, możliwość szybkiego awansu oraz atrakcyjne zarobki. Firma jest naprawdę godna polecenia.
Dorkas
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2022-03-09, 14:30
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: panele

Post autor: Dorkas »

Niestety nie znam takiej, ale warto poszukać w google i sprawdzić opinie, to najlepsza forma szukania profesjonalistów.
rozmowna22
-#
-#
Posty: 74
Rejestracja: 2022-04-28, 19:26

Re: panele

Post autor: rozmowna22 »

Fotowoltaika to najlepsze rozwiązanie zarówno dla środowiska jak i dla naszego portfela. Z firm oferujących montaż paneli godny polecenia jest SUNKING https://sunking.pl/krakow/ działający na terenie Krakowa i Małopolski. Bardzo mili panowie, którzy znają się na swojej pracy i widać, że robią to co lubią.
JacekB
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2019-09-24, 19:27

Re: panele

Post autor: JacekB »

Może Hymon? moim zdaniem jedna z lepszych firm z panelami PV na rynku. Robią jedne z największych instalacji i rocznie też najwięcej robią. Także doświadczenie mają olbrzymie. No i wiele lat na rynku. Inne firmy nawet tyle nie istnieją :)
ODPOWIEDZ