pompy abs, abs pump

wiercenie studni

gotowe dania ?

Ogólna dyskusja na tematy kulinarne.
crystalka
-#
-#
Posty: 133
Rejestracja: 2018-07-25, 13:45

gotowe dania ?

Post autor: crystalka »

Co sądzicie o kupowaniu gotowych dań?? Warto?? Szukam pomysłów na coś szybkiego na obiad i jeszcze żeby było smaczne i pożywne :)
gusia789
-#
-#
Posty: 37
Rejestracja: 2020-11-05, 12:41

Re: gotowe dania ?

Post autor: gusia789 »

Nie raz się takim daniem ratuje, w zamrażarce mam zawsze kilka woreczków z miksami na zupę, lubię też dania od frosty, mają fajną paellę, krewetki, kurczaka po meksykańsku, w sobotę gotuję dużą porcję bulionu lub rosołu i mrożę żeby mieć na zupę
leexa
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2021-05-16, 23:52

Re: gotowe dania ?

Post autor: leexa »

czasami korzystam jak nie mam czasu gotować, a nie chce mi się czekać na dowóz jedzenia
olalena
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2020-04-29, 08:35

Re: gotowe dania ?

Post autor: olalena »

Nie mam nic przeciwko, sama często kupuję gotowe dania. Mam dwoje dzieci, pracę, do tego teraz jeszcze nauka zdalna, nie wiem w co ręce włożyć, więc zapas mrożonek zawsze muszę mieć w lodówce. Kupuję gotowe dania z frosty, mają swietny skład, spokojnie mogę podać je też dzieciom.
powell70
-#
-#
Posty: 192
Rejestracja: 2019-10-08, 12:09

Re: gotowe dania ?

Post autor: powell70 »

Jak nie chce mi się gotować, to zamawiam jedzenie w restauracji, telefonicznie albo po prostu jadę do restauracji. Lubię włoską kuchnię więc jestem częstym gościem w stołecznej Semoli https://www.semola.pl/ A gotowych dań nigdy nie kupuję, bo są one po prostu niezdrowe. Przeczytajcie najpierw skład takiego gotowego dania, a później zadecydujcie czy chcecie się tym truć.
OliviaJones89
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2021-09-27, 12:53
Kontakt:

Re: gotowe dania ?

Post autor: OliviaJones89 »

Bardzo rzadko zamawiam czy kupuję gotowe jedzenie. Nie robię tego m.in. ze względu na ceny i niesprawdzoną jakość. Taniej jest ugotować samemu, a że lubię gotować, to tylko bardziej się cieszę. Nie wiem co dają do tego jedzenia i czy wszystko było świeże.

Moje gotowe dania to te, które ugotowałem wcześniej i zamroziłem żeby mieć w zapasie :D
ODPOWIEDZ