pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Witam serdecznie :)

Jesteś nowy na forum? Przedstaw się! Wystarczy kilka słów.
Awatar użytkownika
ewelajnnn
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2012-05-21, 15:37

Witam serdecznie :)

Post autor: ewelajnnn »

Dzień dobry wszystkim forumowiczom.
Jestem tutaj nowa i chciałabym co nieco napisać o swojej osobie. :)
Zaczynając od największych banałów - mam 17 lat, mieszkam w dosyć uroczej mieścinie o nazwie Jarosław, województwo podkarpackie. Jeżeli chodzi o moje zainteresowania, hm, kiedyś tańczyłam taniec towarzyski, ale niestety musiałam zrezygnować, głównie z powodu braku partnera. Aktualnie nie mam za bardzo czasu na swoje hobby, szkoła pochłania mnie w 80%, ale myślę, że do moich pasji mogę zaliczyć muzykę, kinematografię i w mniejszym stopniu modę.
No właśnie, muzyka. Nie jestem w stanie wskazać jednego ulubionego zespołu/wykonawcy, ale bezdyskusyjnie stwierdzam, iż preferuję stary, dobry rock - Led Zeppelin, The Doors, Red Hot Chili Peppers, Pink Floyd, Jimi Hendrix, Jeff Healey, z bardziej 'współczesnych' - The Black Keys, Arctic Monkeys, Radiohead, no i oczywiście muzyka klasyczna - patriotycznie, czyli Chopin, Debussy, Stańko, Mozart.
Jeżeli chodzi o filmy, to mogłabym wypisywać tytuły do białego rana, polecę więc może kluczem reżyserów - zdecydowany faworyt - Ingmar Bergman, tak naprawdę to dzięki 'Wieczorowi kuglarzy' zaczęłam interesować się tą ambitniejszą kinematografią. Z pozostałych: Allen, Tarantino, Kieślowski, Koterski, Fellini. W sumie to i tak nie wszyscy, no ale jak już wspominałam - mogłabym pisać godzinami na temat filmów i reżyserów. :)
Książki? Powiem tak - so many books, so little time. Jednakowoż cenię sobie Szekspira, Wilde'a i czytuję również poezję Jima Morrisona.
Ajajaj, rozpisałam się jak zwykle, i to o wiele za dużo. Nie wiem, co jeszcze mogłabym napisać, jeżeli chcecie coś wiedzieć, po prostu pytajcie. :)
Awatar użytkownika
Bandyta
-#
-#
Posty: 110
Rejestracja: 2012-04-12, 23:12
Lokalizacja: Westbound and down

Post autor: Bandyta »

Witaj.
Republika czy Lady Pank?
jarpac
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2021-03-20, 19:53

Re: Witam serdecznie :)

Post autor: jarpac »

W ostatnim czasie interesują mnie projekty, którymi zajmuje się Instytut Adama Mickiewicza. Jeden najbardziej przypadł mi do gustu, bo dotyczy twórczości Pendereckiego, którym jestem zafascynowany :) Ten projekt https://pendereckisgarden.pl/pl to połączenie dwóch pasji kompozytora - ogrodu i muzyki. To naprawdę magiczne miejsce, które trzeba zobaczyć. Wielki szacunek dla IAM, że w tak piękny sposób docenia naszych wielkich artystów :)
ODPOWIEDZ