pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jak samochód polecacie?

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
widiart
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2020-07-30, 09:40
Lokalizacja: Sierpc
Kontakt:

Jak samochód polecacie?

Post autor: widiart »

Witam. Planuję kupić używany samochód do 10k ale się całkowicie nie znam na samochodach. Możecie polecić jakieś modele albo których raczej unikać? Na co zwracać uwagę przy oglądaniu auta? Tak jak mówię jestem całkowicie zielony w sprawię samochodów więc piszcie wszystko co może się przydać w kupnie dobrego używanego samochodu.
mscislaw
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2020-09-20, 15:24

Re: Jak samochód polecacie?

Post autor: mscislaw »

Fajne auta znajdziesz na pokato - https://pokato.pl/motoryzacja/samochody-osobowe :) Ja upolowałam prawdziwą perełkę i służy mi bez żadnych awarii już od dłuższego czasu :) Polecam tylko dokładnie czytać ogłoszenia, a oglądać samochody w towarzystwie kogoś, kto się zna. Wtedy na pewno nie wpakujesz się na minę :)
zamik
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2018-09-29, 20:17

Re: Jak samochód polecacie?

Post autor: zamik »

Nie ukrywam, że moje aspiracje co do posiadanego samochodu są wysokie. Nic nie poradzę, że Porsche to jest to, co było i jest moim marzeniem. Na szczęście osiągalnym jeśli wybiorę używany model. Takie są w Porsche Centrum Sopot, z programu Porsche Approved. Uprzednio są już sprawdzone, stan jest nienaganny, cała historia znana, a cena wiadomo, zawsze bardziej atrakcyjna. Chyba, że ktoś chce nowy, to też może taki tam kupić oczywiście.
ODPOWIEDZ