pompy abs, abs pump

wiercenie studni

klej do butów

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
napomocyn
-#
-#
Posty: 44
Rejestracja: 2018-12-05, 14:57

klej do butów

Post autor: napomocyn »

Używacie tego typu rzeczy? Znacie jakieś dobre? Kupiłem jakiś tani ze sklepu budowlanego ale za nic się to miejsce sklejone nie trzyma
oetadam
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2019-10-29, 19:41

Re: klej do butów

Post autor: oetadam »

Witam! Napomocyn, klej TADAM® będzie idelany do klejenie butów w warunkach domowych. To elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Zachęcam do zakupu i sprawdzenia jego mocy działania.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
vesna
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2019-01-24, 22:42

Re: klej do butów

Post autor: vesna »

gdzie ten klej można kupić? i jak go po użyciu przechowywać żeby potem dalej był przydatny?
oetadam
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2019-10-29, 19:41

Re: klej do butów

Post autor: oetadam »

Witam! Vesna, klej TADAM® kupisz m.in. w kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych i sklepach elektrycznych. Aby zabezpieczyć go przed wyschnięciem należy we właściwy sposób oczyścić dozownik po jego użyciu. W tym celu zalecam użyć ściereczki lub suchego, chłonnego papieru. Zalecam go przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, aby przedłużyć czas jego przydatności.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
vesna
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2019-01-24, 22:42

Re: klej do butów

Post autor: vesna »

kupłam :) udało się namierzyć w biedronce tubke :), buty sklejone wszystko z nimi ok, nic się nie rozkleja
crystalka
-#
-#
Posty: 133
Rejestracja: 2018-07-25, 13:45

Re: klej do butów

Post autor: crystalka »

do jakich butów ten tadam się nadaje? Czy trampki da radę nim naprawić?
Ostatnio zmieniony 2020-11-08, 18:05 przez crystalka, łącznie zmieniany 1 raz.
oetadam
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2019-10-29, 19:41

Re: klej do butów

Post autor: oetadam »

crystalka pisze: 2020-09-13, 17:51 do jakich butów ten alarm się nadaje? Czy trampki da radę nim naprawić?
Witam! Crystalka, klej TADAM® klei buty z różnych materiałów, a jego główne przeznaczenie to buty typowo sportowe. Zachęcam Cię do jego zakupu i wybróbowania jego skuteczności.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
crystalka
-#
-#
Posty: 133
Rejestracja: 2018-07-25, 13:45

Re: klej do butów

Post autor: crystalka »

klej kupiony, buty naprawione, mam nadzieję, że będzei można jeszcze ten klej potem użyć
oetadam
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2019-10-29, 19:41

Re: klej do butów

Post autor: oetadam »

crystalka pisze: 2020-11-08, 18:06 klej kupiony, buty naprawione, mam nadzieję, że będzei można jeszcze ten klej potem użyć
Witam! Crystalka, aby klej TADAM® nadawał się do kolejnego użycia należy właściwie zabezpieczyć jego dozownik przed wyschnięciem. W tym celu zalecam użyć ściereczki lub suchego, chłonnego papieru. Zalecam go przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, aby przedłużyć czas jego przydatności.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Ania
-#
-#
Posty: 83
Rejestracja: 2020-04-29, 22:33

Re: klej do butów

Post autor: Ania »

Ale się cieszę, że trafiłam na ten wątek! Akurat miałam kilka par butów do sklejenia i jestem pod wielkim wrażeniem, jak świetnie poradził sobie z tym klej Tadam.
crystalka
-#
-#
Posty: 133
Rejestracja: 2018-07-25, 13:45

Re: klej do butów

Post autor: crystalka »

na pewno taki klej dobrze mieć w domu, nigdy nie wiadomo kiedy się przyda, mi nie raz uratował sytuacje z butami
bestkiwi
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2018-08-23, 14:47

Re: klej do butów

Post autor: bestkiwi »

czy jedna tubka klei wystarczy na sklejenie pary balerinek?? Jak szybko po użyciu można buty już normalnie nosić?
oetadam
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2019-10-29, 19:41

Re: klej do butów

Post autor: oetadam »

bestkiwi pisze: 2022-05-29, 00:31 czy jedna tubka klei wystarczy na sklejenie pary balerinek?? Jak szybko po użyciu można buty już normalnie nosić?
Witam! Bestkiwi, jedno opakowanie kleju TADAM® pozwoli skleić nawet kilka par butów, bowiem klej jest wysoce wydajny. Sklejone buty łączą się w ciągu 60 sekund. Zalecam jednak poczekać minimum 3 godziny na osiągnięcie ostatecznej wytrzymałości.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
bestkiwi
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2018-08-23, 14:47

Re: klej do butów

Post autor: bestkiwi »

super, buty naprawione, używam ich normalnie, wyglądaja jak nowe, klej nie puścił
ODPOWIEDZ