pompy abs, abs pump

wiercenie studni

prostownica

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
crystalka
-#
-#
Posty: 133
Rejestracja: 2018-07-25, 13:45

prostownica

Post autor: crystalka »

Dziewczyny podpowiedzcie jakiś dobry model, chętnie z jonizacją. Widziałam, że babyliss ma jakąś serię dla delikatnych włosów sensitive. Ciekawa jestem jak się sprawdza w praktyce i czy faktycznie jest delikatniejsy dla włosów?
karol reds
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2020-03-18, 07:45

Re: prostownica

Post autor: karol reds »

Ja ostatnio nad prostownicą bardzo się zastanawiam.Nawet doradzam się kolegi w tej sprawie.
____________________________________________________
http://twoje-okna.com
vesna
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2019-01-24, 22:42

Re: prostownica

Post autor: vesna »

Mam prostownicę babyliss i jestem z niej bardzo zadowolona, widziałam, żę nową linię wypuścili bronze shimmer. Jest tam na pewno prostownica bo rozglądałam się za czymś dla siostry. Wyczytałam, że mają taki model wielonapięciowy, nie będzie problemu jak się gdzieś za granicą ją zabierze i bedzie chciało używać.
MT2002
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2020-06-08, 11:21
Kontakt:

Re: prostownica

Post autor: MT2002 »

dla mnie osobiście nie ma znaczenia marka, czy model prostownicy, bo używam jej sporadycznie. Kiedyś używałam częściej, ale bardzo spaliła mi włosy, zwłaszcza końcówki, także sobie odpuściłam. Dla mnie ważna była tylko szerokość tych płytek. Im szersze, tym lepsze, bo więcej włosów można wyprostować za jednym razem. Fajnie też, jak można sobie samej regulować temperaturę, myślę, że warto zwrócić na to uwagę, wybierając prostownicę, bo nie wszystkie posiadają taką opcję.
vesna
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2019-01-24, 22:42

Re: prostownica

Post autor: vesna »

szerokość płytek na pewno ma znaczenie, co do palenia włosów, mam tą od babyliss i spokojnie ładnie prostuje nawet na najniższej temperaturze, używam jej często i nie zauwzyąm żeby jakoś negatywnie to działało na włosy a to mój ulubiony sprzet do układania.
Klaudya
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2020-07-21, 14:49
Kontakt:

Re: prostownica

Post autor: Klaudya »

Moja prostownica Philips ProCare Keratin ma juz 6 lat i wciaz jest niezawodna.
crystalka
-#
-#
Posty: 133
Rejestracja: 2018-07-25, 13:45

Re: prostownica

Post autor: crystalka »

vesna pisze: 2020-07-13, 18:29 szerokość płytek na pewno ma znaczenie, co do palenia włosów, mam tą od babyliss i spokojnie ładnie prostuje nawet na najniższej temperaturze, używam jej często i nie zauwzyąm żeby jakoś negatywnie to działało na włosy a to mój ulubiony sprzet do układania.
który to dokładnie model prostownicy? Babyliss robi fajne urzadzenia to nic dziwnego, że jesteś zadowolona. Też mam kilka ich sprzętów, korzystam regularnie. Lubię miec ułożone włosy, wtedy od razu humor lepszy :) w tę jesienną pogodę jak znalazł ;)
ODPOWIEDZ