pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Braki zelaza

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
elaiga
-#
-#
Posty: 385
Rejestracja: 2018-12-10, 14:13

Braki zelaza

Post autor: elaiga »

Mam problem z brakami żelaza w organizmie, szukam jakiegoś dobrego preparatu, który pozwoli mi te braku uzupełnić. Znacie jakąś sensowną propozycję, po którą będzie można sięgnąć i rzeczywiście dobrze sprawdzi się w praktyce? Niestety te braki mocno wpływają na moje samopoczucie więc potrzebuje czegoś co pozwoli mi sobie z tym poradzić.
lucaskruszyna
-#
-#
Posty: 846
Rejestracja: 2019-11-05, 09:31

Re: Braki zelaza

Post autor: lucaskruszyna »

Ja dostałem w aptece na poprawę poziomu żelaza Captafer. Jak przeczytałem w domu to się zdziwiłem, bo w składzie żelaza w ogóle nie ma. Ale się okazało, że to rzeczywiście działa i przyswajanie żelaza było tak naprawdę ważniejsze niż samo jego dostarczenie. Przyjmując ten produkt i dbając o dietę udało mi się poprawić sytuację i żelazo obecnie w normie.
gringot
-#
-#
Posty: 200
Rejestracja: 2018-11-18, 18:50

Re: Braki zelaza

Post autor: gringot »

Kluczowe jest w tym przypadku odpowiednie jedzenie. Jednak duży wpływ na nasze zdrowie mają również czakry, każdy człowiek je posiada, ale u większości są one zamknięte, gdyż ludzie zapomnieli kompletnie o nich. Żeby nad nimi popracować, dla początkujących osób, najkorzystniejsze będą ceremonie z Marią Bucardi https://mariabucardi.pl/pl/c/Ceremonie-ONLINE/68 która jest znaną polską wróżką z ogromnym stażem.
ODPOWIEDZ