pompy abs, abs pump

wiercenie studni

jedzenie na mieście

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Pasiflora
-#
-#
Posty: 100
Rejestracja: 2018-08-14, 11:56

jedzenie na mieście

Post autor: Pasiflora »

Do jakich miejsc wybieracie się ze znajomymi jeżeli macie ochote na pizze? U nas zazwyczaj jest tak, że spotykamy się w domu bo atmosfera jest luźniejsza i zamawiamy pizze.Dowiedziałam sie niedawno, ze tutaj http://wroclaw.pizzerianocna.pl/ można zamówić pizze do późnych godzin nocnych. Dla osób, które lubią sobie posiedzieć to idealne rozwiązanie. Korzystaliście już z takich możliwości?
Matylda
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2019-02-06, 18:30

Re: jedzenie na mieście

Post autor: Matylda »

W sumie pizza dla mnie już jest bardzo oklepana, ale inne włoskie jedzenie owszem. Uwielbiam ze znajomymi odwiedzać Restaurację Akademia w Warszawie. Tam naprawdę można się najeść zdrowo i do syta. Czasem zabieramy ze sobą w weekendy dzieciaczki. Lokal ma fajny kącik dla nich do zabawy, w którym zajmują się nimi panie animatorki. My w tym czasie możemy spokojnie poplotkować.
Toomasz22
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2019-02-12, 11:23
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: jedzenie na mieście

Post autor: Toomasz22 »

Pizza we Wro to tylko Piec na Szewskiej. Najlepsza :D
FeelGood
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2018-02-22, 10:27

Re: jedzenie na mieście

Post autor: FeelGood »

Pizza już mi się przejadła, ale dobrym kebabem to nie pogardzę. Ewentualnie coś z kuchni japońskiej np. sushi.
kabriela
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2018-10-23, 14:44

Re: jedzenie na mieście

Post autor: kabriela »

Ja wybieram restauracje serwujące dania gotowane metodą sous-vide.
pomidor6
-#
-#
Posty: 33
Rejestracja: 2019-04-30, 17:53

Re: jedzenie na mieście

Post autor: pomidor6 »

ja tam wolę domowe jedzenie a w knajpie cięzko o takie
Jalelka
-#
-#
Posty: 36
Rejestracja: 2019-03-28, 18:12

Re: jedzenie na mieście

Post autor: Jalelka »

Niekoniecznie w Warszawie na Chłodnej jest Bar Marina.Tam doskonale gotują.Mają typowe domowe jedzenie. Zresztą zawsze zamawiamy u nich catering do firmy na szkolenia i wszyscy zawsze bardzo zadowoleni z jedzenia, jakie tam zamawiamy.Warto bo naprawdę smacznie karmią ;-)
vesna
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2019-01-24, 22:42

Re: jedzenie na mieście

Post autor: vesna »

rzadko jem, chyba że już mnei sytuacja zmusi, do pracy zabieram swoje jedzenie z domu, często są to różne sałatki, makaronowa to moja ulubiona, gotuję pełnoziarnisty makaron, lubię ten lubelli, daję ulubone składniki tj. podsmażony filet z kurczaka, pomidory suszone, jakiś ser, robię prosty sos i mam obiad z głowy
crystalka
-#
-#
Posty: 133
Rejestracja: 2018-07-25, 13:45

Re: jedzenie na mieście

Post autor: crystalka »

też unikam jedzenia na mieście bo zaraz mam spore problemy żołądowe, boli mnie brzuch i czuję duzy dyskomfort z powodu wzdęć, czasami jak idę gdzieś ze znajomymii czy z sszefem na obiad to biorę ulgasim, szybko działa, rozbija pęchrzyki powietrza i mogę zjść w spokoju posiłek bez obaw że brzuch mi spuchnie
donna
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2019-10-25, 12:58
Lokalizacja: Jasło

Re: jedzenie na mieście

Post autor: donna »

Zazwyczaj jadam w domu. Jedzenie na mieście nie zawsze jest smaczne.
eva321
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2019-10-25, 23:11

Re: jedzenie na mieście

Post autor: eva321 »

Ja najczęściej pizzę robię sama
jasiek11
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2019-10-28, 21:46
Kontakt:

Re: jedzenie na mieście

Post autor: jasiek11 »

jajecznicz z boczkiem mega
belith
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2019-12-10, 13:45

Re: jedzenie na mieście

Post autor: belith »

ja z mezem czesto wybieramy pizze :) tutaj wedlug mnie maja najlepsza http://pizzazlota65.pl/ jesli juz jemy, to wlasnie ta, sprawdzona, smaczna :) czesto tez zamawiamy do domu jak znajomi nas odwiedzaja :)
Barb
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2020-03-20, 11:50
Kontakt:

Re: jedzenie na mieście

Post autor: Barb »

Rzadko jem na mieście, przytłacza mnie duży ruch. Jak jestem bez obiadu, to zazwyczaj zamawiam gotowy posiłek do domu. Przynajmniej mogę zjeść tak jak chce, w spokoju i nikt mi przy tym nie przeszkadza :D
kurczakmaly
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2020-03-15, 09:03

Re: jedzenie na mieście

Post autor: kurczakmaly »

Wszyscy wiemy jak z reguły kończy się jedzenie na mieście, od czasu do czasu owszem czemu nie, ale jeśli zrobi się już z tego nawyk to może być groźnie. Na mieście jada się najczęściej nie zdrowo i za sporo pieniędzy. Dużo korzystniej wypada katering z dowozem, taki jak np. https://hfood.pl/ nie ma potrzeby wychodzenia z domu. Otrzymujemy zdrowe i zbilansowane posiłki, są one skomponowane dokładnie do naszych potrzeb. Jeśli ktoś uprawia sport może zamówić specjalną dietę dla sportowców z odpowiednią ilością kalorii. Posiłki tam są urozmaicone i prawdziwie smaczne.
ODPOWIEDZ