pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Gdzie i na jakie studia się wybieracie?

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Ajlar
-#
-#
Posty: 125
Rejestracja: 2016-01-28, 19:55

Post autor: Ajlar »

Zgadzam się, że trzeba wybierać studia zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Ja bardzo lubię sprawy związane ze środowiskiem dlatego wybrałam studia ochrona środowiska . Nie sa to łatwe studia ale jesli ktoś lubi przedmioty takie jak chemia czy fizyka to z pewnością tu się odnajdzie. Jak dla mnie ten kierunek jest super, jest wiele interesujących zajęć i fakultetów oraz zajęć praktycznych.
Awatar użytkownika
dejw
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2015-03-23, 23:22
Lokalizacja: ŁDZ

Post autor: dejw »

A jeszcze tylko takie pytanie z etapu chwilkę przed studiami - jak sobie radzić z przygotowaniami do matury z matmy jak nie jest się ścisłym umysłem? Trafiłem ostatnio na oferty tego typu kursów https://profimatura.pl/ wcześniej o niczym takim nie słyszałem. Myślicie, że to sensowniejszy wybór niż korepetycje one-to-one? Ktoś może korzystał z tego typu pomocy? Staram się pomóc komuś, kto przygotowuje się do matury, ale zastanawiam się nad tym co będzie bardziej efektywne. Jak w ogóle wyglądają takie kursy, czy to po prostu kolejne zajęcia takie same jak w szkole? Robi się wszystko tam, czy dostaje się jakieś prace domowe? Jak to wygląda?
pozdro!
goral33
-#
-#
Posty: 157
Rejestracja: 2014-11-12, 13:41
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Post autor: goral33 »

Wrocław to mój kierunek, zamierzam studiować budowlankę na Politechnice Wrocławskiej.

[ Dodano: 2017-03-07, 12:02 ]
Ja chce studiować prawo, od lat o tym marzę i zamierzam iść za głosem serca.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Ciekawe i ambitne kierunki, tylko chwalić, a wybór dobrych studiów to podstawa, bo daje nam jakieś możliwości na przyszłość, ale jeżeli chodzi o naukę i rozwój, to dobrze jest także pamiętać o studiach podyplomowych, które dają dodatkowe możliwości, których często podstawowe studia nie dają. A to jakie studia podyplomowe wybrać, warto poczytać na stronie uczelni http://rekrutacja.wsb.edu.pl/atuty-ucze ... odyplomowe, gdzie można zapoznać się z kierunkami, a także możliwością dofinansowania.
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

Ja natomiast nie wybieram się na żadne studia, mam przygotowany plan na życie już od dłuższego czasu, obecnie zbieram pieniądze na jego rozpoczęcie, gdy już osiągnę wybraną kwotę zamierzam zacząć handel samochodami z USA, poprzez ich licytacje http://www.usaimport.pl/
kort
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2018-03-14, 09:23

studia

Post autor: kort »

To gratulacje, jeśli masz pomysł na życie. To jest bardzo ważne, żeby coś robić konkretnego
Awatar użytkownika
obuvatia1
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-09-08, 17:54

Re: Gdzie i na jakie studia się wybieracie?

Post autor: obuvatia1 »

Ja nie mam niestety za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Nie będę w stanie pomóc...
Dzień bez uśmiechu to dzień spisany na straty – Phil Bosmans
YeloonSki
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2018-09-26, 15:45

Re: Gdzie i na jakie studia się wybieracie?

Post autor: YeloonSki »

Cześć...

Polecam zapoznać się z ofertą studiów i szkoleń ze strony: http://www.pcud.edu.pl/
Studia podyplomowe, Studia magisterskie, szkolenia z różnych branż... :)
Awatar użytkownika
db982
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-10-02, 11:05

Re: Gdzie i na jakie studia się wybieracie?

Post autor: db982 »

Niestety, ale nie jest to za bardzo moja dziedzina wiedzy. Dlatego też niezbyt będę w stanie pomóc.
Są prawdy na tym świecie, których ludzie tak naprawdę nie chcą znać.
domi.nika
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2019-07-08, 13:51

Re: Gdzie i na jakie studia się wybieracie?

Post autor: domi.nika »

Polecam kursy i szkolenia dla fizjoterapeutów i osteopatów na stronie https://www.fizjosystem-szkolenia.pl/kursy/
wiele specjalizacji kursów dla każdego. Kursy dla początkujących i tych bardziej zaawansowanych :)
vinka
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2019-10-02, 16:59

Re: Gdzie i na jakie studia się wybieracie?

Post autor: vinka »

Akurat jeśli chodzi o fizjoterapię to uważam, że kursy nie będą wystarczające i dużo lepiej jest ukończyć porządne studia, by dobrze przygotować się do wykonywania tego przecież nie tak wcale prostego zawodu. Ja jestem absolwentką fizjoterapii na Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie. Porządna uczelnia, wysoki poziom, doświadczeni wykładowcy. Jest teoria ale nacisk kładziony jest przede wszystkim na stronę praktyczną.
napomocyn
-#
-#
Posty: 44
Rejestracja: 2018-12-05, 14:57

Re: Gdzie i na jakie studia się wybieracie?

Post autor: napomocyn »

Myślę nad tym czy zapisać sie na kontynuację studiów, na WSB mój kierunek jest, 2 lata i mam magistra, myślicie że warto?
crystalka
-#
-#
Posty: 133
Rejestracja: 2018-07-25, 13:45

Re: Gdzie i na jakie studia się wybieracie?

Post autor: crystalka »

Warto, zawsze to masz wyższy stopień a to tylko 2 lata studiów, WSB ma bardzo wysoki poziom nauczania, więc to nie będą studia dla samego papierka.
oewsb
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2019-10-17, 09:27

Re: Gdzie i na jakie studia się wybieracie?

Post autor: oewsb »

Witam, dziękuję za wzmiankę o WSB. Kontynuacja nauki to zawsze dobry pomysł. Przypominam też, że istnieje u nas możliwość połączenia dwóch rodzajów studiów realizowanych w tym samym czasie: studia II stopnia i studia podyplomowe. Dzięki temu można zyskać dwa dyplomy w dwa lata. W razie pytań jestem do dyspozycji.
Pozdrawiam,
Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB II Stopnia
napomocyn
-#
-#
Posty: 44
Rejestracja: 2018-12-05, 14:57

Re: Gdzie i na jakie studia się wybieracie?

Post autor: napomocyn »

Czy są jeszcze zapisy na studia? Bo ja jak zwykle wszystko na ostatni moment, czy taki studia trwają 4 semestry?
ODPOWIEDZ